Soru : Akaryakıt İstasyonlarında Bakım Onarım İşleri

aziz özkan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Akaryakıt istasyonlarında bakım-onarım işleri yapan firma için güvenli çalışma talimatı/emniyetli çalışma yöntemleri arıyorum! Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Akaryakıt istasyonlarında bakım-onarım işleri yapan firma için güvenli çalışma talimatı/emniyetli çalışma yöntemleri arıyorum! Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?
Merhaba Aziz Bey. Burada yer alan konulara bakar mısınız? Size ışık tutabilir.

İşGüvUzman

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Aziz Bey,
Her işyeri kendine özgüdür. Tehlike kaynakları benzer olsada alınacak önlemler farklılıklar gösterebilir. Size önerim. Öncelikle tehlike kaynaklarınızı belirleyin. Bununla ilgili Risk Değerlendirmesi yapmanızı öneririm. En kolayı ''Olursa, ne olur'' modeli olabilir, şahsen ben uyguluyor ve çabuk sonuç alıyorum. Çalışma uzun vadeli olacaksa, o zaman daha kapsamlı bir çalışma yapmanızı öneririm. Burada tüm detayları anlatamam. Ancak şu kadarını söyleyebilirim. Eğitimden, Mesleki yeterliliğe, Acil Eylem Planlamasından, kapsamlı Risk değerlendirmesine, Araç teçhizat bakımlarından, ortam ölçümlerine kadar tüm başlıkların irdelenmesi yerinde olacaktır.
Şimdiden kolay gelsin.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.