A Sınıfı 16 Mayıs 2020 Hakkında

seyfettin uğuz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar 16 mayıs A sınıfı sınavına giriş için 14 Nisanda evrakların yollanmış olması gerekiyor. Acaba Eğitim süresi ne kadar sürüyor ben 4 yılımı tam 20 martta dolduruyorum ve 16 mayıstaki sınava yetişebilir miyim ? Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?

ahmetkartal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar 16 mayıs A sınıfı sınavına giriş için 14 Nisanda evrakların yollanmış olması gerekiyor. Acaba Eğitim süresi ne kadar sürüyor ben 4 yılımı tam 20 martta dolduruyorum ve 16 mayıstaki sınava yetişebilir miyim ? Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?
Muhtemelen yetişemiyorsunuz ama yine de bir kurs ile iletişime geçip net bilgi alabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla kursa kayıt yaptırabilmeniz için sürenizin dolmuş olması gerekmektedir.

crntzkprn86

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)

Merhabalar,
Bildiğim kadarı ile bir sonraki sınava yetişebiliyorsunuz. Fiili çalışma sürenizin eğitim kaydı yaptıracağınız zaman tamamlanmış olması gerekiyor.
Bende A sınıfı için sınava gireceğim. Önce eğitim almam gerekiyor. Eğitim kaydı için sanırım bu aralar son gün olacak. Şubat gibi eğitimler başlayacak, 15 gün uzaktan, 15 gün örgün eğitim sonrasında kurs sizin adınıza belge paylaşımı yapacak, bu kişi eğitimlerini tamamladı ve sınava girebilir diye.
yine de bir kursu arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Ben iris akademi ile görüşmüştüm.

Kolaylıklar dilerim.

HAMİT KOCAMAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
İsg-Katipte yapılan duyuruda en son 15 Mart 2020 tarihinde eğitimini tamamlayanların 16 Mayıs 2020 sınavına girebileceği söylenmektedir, bu nedenle siz Aralık 2020 Sınavına girebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 16 Mayıs 2020 Sınav Duyurusu.pdf
    221.8 KB · Görüntüleme: 12
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.