30 Nisan 2016 Sınav Sonucu

Konu, 'Sınavlar İle İlgili Duyurular' kısmında esra yıldırım tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. drdaglar

drdaglar TÜİSAG Üyesi

Ziraat Bankasına isimler ne Zaman bildirilir acaba.

2. Adem ELİK

Adem ELİK TÜİSAG Üyesi

Halen bu konuyu mu tartışıyorsunuz ...
    DSP geçer baraj 60 diğer tüm dallar 70

3. Adem ELİK

Adem ELİK TÜİSAG Üyesi

Daha ÇSGB dan yeni fiyat politikası açıklanmadı. Hafta sonuna kadar herşey netleşir kanaatindeyim.

drdaglar bu yazıya teşekkür etti.
  4. Adem ELİK

Adem ELİK TÜİSAG Üyesi

Harbi insanları nasıl tribe sokuyorlar. Dün yapılan KPSS soru ve cevap anahtarı yayınlanıyor. Bizim sınav sorularından tık yok ! Bu bariz ayrımın önüne ne zaman geçilecek çok merak ediyorum açıkçası ...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. drdaglar

drdaglar TÜİSAG Üyesi

Sisteme düşmüş isimler 413 tl

6. Hüseyin Alkan Kınsız

Hüseyin Alkan Kınsız TÜİSAG Üyesi

isg katip denmi baktınız ben baktım ama daha sisteme düşmemiş dsp

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Halil İbrahim Yüksel

Halil İbrahim Yüksel TÜİSAG Üyesi

nereden baktınız

8. murat çağan

murat çağan TÜİSAG Üyesi

ÖSYM nin keyfi uygulamaları yeter artık ***KESİLDİ*** dün yapılan KPSS sorularını yayınla bilgi edinmeden sordum ben. yönetim kurulunun keyfine kalmış yayınlanmayacak dediler

Last edited by a moderator: 23 Mayıs 2016
  9. Hüseyin Alkan Kınsız

isg katip sitesinden sınac dumu sorgulya tıkladım ordan baktım

10. SedatÖğretmen

SedatÖğretmen TÜİSAG Üyesi

Ben bakıyorum bişey yok sizin hangi belge benim C sınıfı

Last edited by a moderator: 23 Mayıs 2016
  11. Hüseyin Alkan Kınsız

benim diğer sağlık personeli şimdi duyuru yayınlamışlar isg katipde sanırım bankaya ismlerimiz bildirilmiş

12. Adem ELİK

Adem ELİK TÜİSAG Üyesi

30 NİSAN 2016 TARİHİNDE YAPILAN İSG SINAVINDA BAŞARILI OLAN ADAYLAR HAKKINDA DUYURU

30 Nisan 2016 tarihinde yapılan; İşyeri Hekimliği, (A), (B) ve (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ile Diğer Sağlık Personeli sınavı sonuçları ÖSYM’nin internet adresinde duyurulmuş olup başarılı olan adayların kimlik bilgileri, belge ücretini yatırmak üzere Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat Hesabı’na bildirilmiştir. İsmi bildirilen adayların belgeleri, anılan hesaba belge ücretlerini yatırmalarını müteakip 7 iş günü içerisinde İSG-KATİP’e tanımlanacaktır.

Bahse konu süre sonunda adayların, belgelerinin tanımlanıp tanımlanmadığını e-devlet üzerinden İSG-KATİP’e girerek bizzat kontrol etmeleri mümkündür.

Ayrıca,yapılan İSG sınavlarında başarılı olan adaylara belgeleri elektronik ortamda düzenlenecek olup bu hususta adayların Genel Müdürlüğümüzün internet adresindeki güncel duyuruları takip etmeleri faydalı olacaktır.

Bu itibarla, adayların sertifikalandırma işlemleri ile ilgili olarak Genel Müdürlüğümüze müracaatta bulunmamaları önemle rica olunur.

Not : Bu mesaj isg katip duyurusundan alınmıştır ...

13. özgür33

özgür33 TÜİSAG Üyesi

dsp sertifika ücreti 103,25 tl yatırılıyor

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica