Duyuru : 23 Şubat 2014 Sınav Sonuçları Açıklandı

Ferzan Bener

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
is katip'e nasıl giriliyor

Uğur balaban

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
90 aldım A SINIFI herkese başarılar..

Barış Şenoğul

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
şıkkı değişen soru yüzünden kaldım 68,75 puanla. şaka gibi

o sorunun %100 değişmesi gerektiğini düşünüyorum. özellikle yönetmelikleri inceledim, doküman maden işlerinde plan yapı işlerinde. bu bilgi kesin iken nasıl şıkkı değiştirip dokümanı da dahil ettiler anlayamadım. çok üzüldüm sonucunuza. itiraz edip hakkınızı arayın bence, sizin gibi bir çok arkadaş çıkacaktır.

HakanGkds

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
68.75 ile geçemedim çok koyuyor insan'a

ulkmklf

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Sınırda kalan arkadaşlara çok üzüldüm gerçekten sınav o kadar ali cengiz oyunuyduki kalan vaktimde bir çok doğru işaretlediğim soruyu yanlış cevapla değiltirmişim sınav sonrası şu ana kadar kendime çok kızmıştım ama şükür 72,5 ile geçtim artık 80 veya 90 almayı önemsemek böyle bir sınavda şımarıklık olur.kalan arkadaşların darısı başına şanşınız bol olsun.

ulkmklf

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Bu arada ben de B sınıfı oldum:)

doganisg02

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bir saçmalıklar klasiği daha 68.75 le kaldım kendi hazırladığı soruların yanlışını göremeyenler daha ne kadar insanın vebalini alacaklar bakalım.

arzualara

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
67,5 ile maalesef A yı kaybettim

İsmail SALMAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Kazanan arkadaşlarımız, bugüne kadar ki en zor sınavlardan birini kazandılar "TEBRİKLER" . muhtemelen emeklerinin karşılığını hemen bekleyecekler. tavsiyem lütfen acele etmeyin ve bu mesleği zengin olma aracı olarak görmeyiniz. hayatını kurtaracağınız nice işçi arkadaş olacak. şimdiden kolay gelsin. kazanamayanlara geçmiş olsun. bir sonraki sınavda başarılı olmaları dileği ile...

aytekin turgutlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
benim için stresli bir bekleyiş oldu. 71,25 ile A oldum umarım hakkını verebilirim ve alabilirim.

asiyealadag

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
A sınfı oldum iyi mi kötü mü oldu bilmiyorum ama hayırlısı olsun. Bu forum ortamında yer alan hap bilgilerin de çok faydası oldu. Teşekkür ederim.
Hayırlı olsun. Ben de 77,5 la A sınıfı oldum. Erdoğan Bey in hazırlamış olduğu soruların çok faydası oldu. Ona çook teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki sınava gireceklere de faydalanmalarını tavsiye ediyorum.

uzke

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
72.5 ALDIM A SINIFI OLDUM FORUMDA BİLGİ PAYLAŞAN EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

hhakcali

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
66,25 ile B olamadım .

serpil defne

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
61.25 ile mayısa artık çok üzüldüm ama elden ne gelir.

imrenlim

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
85 Puan A sınıf oldum.kazananlara tbr ler.kaybedenlere mücadelesinde başarılar

münza

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
71.25 ile B sınıfı uzman olduk. Umarım kimsenin emeği boşa gitmemiştir. Sınırda kalan arkadaşlar mahkeme yolunu arasınlar. Ben 2011 aralık ayında ilk defa sınava girmiştim.o sınavda 69 la kaldım. Daha sonra mahkemeye verdik ve 73 le geçtim. Tabi mahkeme sonuçlanana kadar ben mayıs ayında bir kere daha sınava girip o sınavdan geçtim. Yani anlıyacağınız gibi adelet sonradan geldi. Şimdi mahkemeye verin ama mayıstan önce sonuçlanması çok zor gibi.

ÖZKAN GÜNEY

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
A sınıfı 70,00 ile geçtim . Başta Hakan Bey olmak üzere , sitede bilgi paylaşımında bulunan herkese teşekkür eder , kazanamayan arkadaşlara önümüzdeki sınavlarda başarılar dilerim .

cado35

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
şıkkı değişen soru yüzünden kaldım 68,75 puanla. şaka gibi
Hocam benim de o soru doğruydu değişince yanlış oldu..çoğu arkadaşımın da aynı şekilde...neye göre o şıkkı değiştirdiler anlayamıyorum, o kadar itiraz edilen soru var hiçbiri değişmedi..
herkesin doğru olan sorusunun şıkkını değiştirdiler, tam bir saçmalık !!

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.