21 Ekim 2012 Sınavında Baraja Takılanlar

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim İçerikleri' kısmında fatihzkn tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. ahmetkaraoğlan

  ahmetkaraoğlan TÜİSAG Üyesi  mayıs ayında yapılıcak sınav müfredatında herhangi bir değişiklik olmicak eski müfredat geçerli.


   
 2. solamari

  solamari TÜİSAG Üyesi

  nasıl incelettireceğiz ? itiraz dilekçesi örneği var mı nereden bulabilirim? ben de beklediğimden düşük aldım ve 68 ile kaldım malesef.

   
 3. fatihzkn

  fatihzkn TÜİSAG Üyesi

  ben de eğitim aldığım kurumu aradım. Aynı şeyleri söyledi. Dekontla birlikte, yazdığınız dilekçeyi verilen adrese göndereceksiniz. Dilekçe özetle şöyle olmalı: puanımın yanlış hesapladığını düşünüyorum. Yaptığım hesaplamaya göre şu puanı almalıydım. İptal olan sorular puanıma eklenmemiş. Kağıdımın tekrar okunmasını talep ediyorum gibi. Ama dilekçenin sonunda mutlaka adınız soyadınız, tc kimlik no, adresiniz ve imzanız olmalıymış yoksa dilekçe geçersiz sayılırmış. Herkese kolay gelsin diyorum. Geçerli not alanları da tebrik ediyorum.

  araştıran arkadaşlar böyle olacak diyor.

     

   
 4. Fatih Petek

  Fatih Petek TÜİSAG Üyesi

  Adayların sınav sorularına itiraz baĢvuruları, ĠĢ Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye ĠĢletme Müdürlüğünün Ziraat Bankası Emek ġubesindeki TR 85 0001 0007 6540 5083 1150 07 IBAN Nu’lı hesabına her bir soru için 10 TL (KDV dahil) “sorulara itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile kabul edilecektir.
  BaĢvuru adresi ise, ÇalıĢma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ĠĢ Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Yetkilendirme Daire BaĢkanlığı Ġnönü Bulvarı No:42 Emek-ANKARA’dır.
  sınav sorularına iliĢkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde (09 Kasım 2012 tarihine kadar) ĠSGGM tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara yine ĠSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir.
  Adayların sınav uygulamasına ve sonuçlara (14 Kasım 2012 tarihinden itibaren) dair itiraz baĢvuruları; YEĞĠTEK Döner Sermaye ĠĢletmesinin T.C. Ziraat Bankası ġubesi BeĢevler/ANKARA, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez ġubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat ġubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 10 TL (KDV dahil) “sınav sonuçlarına itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile (14 Kasım 2012 tarihinde baĢlayıp 23 Kasım 2012 saat 17:00’ye kadar) kabul edilecektir.
  BaĢvuru adresi ise, ÇalıĢma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ĠĢ Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Yetkilendirme Daire BaĢkanlığı Ġnönü Bulvarın No:42 Emek-ANKARA’dır. Ġtiraz baĢvuruları topluca, ĠSGGM tarafından alınıp MEB’e iletilecek ve kesin sonuçlar MEB tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

   
 5. Melike Alp

  Melike Alp TÜİSAG Üyesi

  Merhaba,

  sınav sonucuna itiraz eden, bu başvurusuna yanıt gelen var mı? Ya da internet üzerinden sonuçları görebildiğiniz bir site?

     

   
 6. Ahmet Erden

  Ahmet Erden TÜİSAG Üyesi

  aynı olayı bende merak ediyorum ben sınav sonucuma itiraz ettim 3 aralığa kadar dönmeleri gerekiyor diye düşünüyorum ama herhangi bir haber söz konusu değil.. itiraz edipte geri dönülen kişiler oldu mu?

   
 7. fandre

  fandre TÜİSAG Üyesi

  evet eski yönetmeliklerden de sorumluyuz tekrardan..
   
 8. dokcom

  dokcom TÜİSAG Üyesi

  Ben de itiraz ettim ama ne gelen bir cevap var, ne de internet üzerinde bir site bulabildim. İtiraz sonuçlarına ulaşabilen varsa, paylaşırsa sevinirim.   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica