Soru 21 Aralık Sınavı Sonucu Hak Kazanılan Belge

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında Ali Balıkçıoğlu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Ali Balıkçıoğlu

  Ali Balıkçıoğlu TÜİSAG Üyesi  Arkadaşlar 21 Aralık sınav sonucunda 94 puan alarak C sınıfı iş güvenliği uzmanı olmaya hak kazandım. Ancak henüz belge harcını yatırmadım ve bu yüzden henüz belge sahibi değilim. İşin özeti belgelerimizi ne zaman alabileceğiz ? Harçlar ne zaman yatacak ? Bir bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim, saygılar.


   
  Cemal Torlak bu yazıya teşekkür etti.
 2. Ayça KOSOVA

  Ayça KOSOVA TÜİSAG Üyesi

  Ali Bey parayı istediğiniz zaman yatırabilirsiniz. belgeyi teslim almanız biraz uzun sürebilir. ancak parayı yatırırsanız isg-katip te tanımlanırsınız ve sertifika no ile uzman olarak çalışmaya başlayabilirsiniz

   
  Cemal Torlak ve Ali Balıkçıoğlu bu yazıya teşekkür etti.
 3. mehmet şirin

  mehmet şirin TÜİSAG Üyesi

  1. merhaba arkadaşlar,
   asbestle çalışan işçilerin sağlık durumlarının değerlendirmesi en az kaç yılda bir yapılır? sorusunun cevabını alabilirmiyim bazı yerlerde 2 yıl bazı yerlerde 3 yıl deniyor


     

   
 4. Hülya Erdoğan

  Hülya Erdoğan TÜİSAG Üyesi

  Asbest Yönetmeliği kapsamındaki işleri ilk defa yapacak kişinin, önce işyeri hekimi tarafından genel sağlık durumu değerlendirilir ve Yönetmeliğin Ek-I’de belirtildiği şekilde, özellikle solunum sistemi muayeneleri başta olmak üzere genel sistemik fizik muayene ile diğer tetkik ve kontrolleri yapılır. İşyeri hekimi, risk değerlendirmesi ve ölçüm sonuçlarınıdikkate alarak çalışanların sağlık durumlarını değerlendirir ve değerlendirme sonucuna göre akciğer radyografilerini uygun sürelerle tekrarlar, bu süre 2 yılı aşamaz.

   
 5. Hülya Erdoğan

  Hülya Erdoğan TÜİSAG Üyesi

  Bu Yönetmelik kapsamındaki işleri ilk defa yapacak kişinin, önce işyeri hekimi tarafından genel sağlık durumu değerlendirilir ve Ek-I’de belirtildiği şekilde, özellikle solunum sistemi muayeneleri başta olmak üzere genel sistemik fizik muayene ile diğer tetkik ve kontrolleri yapılır. İşyeri hekimi, risk değerlendirmesi ve ölçüm sonuçlarınıdikkate alarak çalışanların sağlık durumlarını değerlendirir ve değerlendirme sonucuna göre akciğer radyografilerini uygun sürelerle tekrarlar, bu süre 2 yılı aşamaz.

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica