Duyuru : 2016 Ata Aöf İş Sağlığı Ve Güvenliği Güz Dönemi Sınav Sonuçları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 110025
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 110025

Guest
Arkadaşlar "Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği" güz dönemi, vize sınav sonuçları açıklanmıştır. Sınav sonuçlarınızı öğrenmek için Üniversite'nin OBS Sistemi üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mustanali

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Benimkiler çok iyi değil

Harappa

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
iyi olan varmı ben onu merak ediyorum asıl

dibace

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba sonunda konuya giriş yapabildim şimdi benim temel bilgi teknolojileri sınavımdan 2 yanlışım çıkıyor fakat gelen puan 68.75
ve ayrıca 11. soruda iki şıkta doğru sorulara itiraz süresi geçmiş galiba peki soruya itiraz eden oldu mu? gelen puanlar için nasıl itiraz edebiliriz??

Ü

Üye silindi 110025

Guest
merhaba sonunda konuya giriş yapabildim şimdi benim temel bilgi teknolojileri sınavımdan 2 yanlışım çıkıyor fakat gelen puan 68.75
ve ayrıca 11. soruda iki şıkta doğru sorulara itiraz süresi geçmiş galiba peki soruya itiraz eden oldu mu? gelen puanlar için nasıl itiraz edebiliriz??
Soru itirazlarınızı 0442 231 17 16 nolu faks numarasına iletebilirsiniz

K. Klş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Tekrar girip baktim notlara ve biraz daha azalmislar sanki cok gibi.. Oyuncak ettiler pisman oldum bu universiteye kayit olduguma

Ü

Üye silindi 110025

Guest
FB_IMG_1482932908705.jpg

Mustanali

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Benim is güvenliği çok kötü geldi 33 normalde 50 civarı bekliyordum. Soruları tek tek te kontrol etmiştim. İtirazda ettim ama yinede bir değişiklik yok. Hukuktan da çok yanlışlar var düzeltmediler. Bende ikinci üniversite başlayarak pişman oldum.

bilal tamkan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
iş sağlığı güvenlği ile ilk yardıma girebilmiştim ikisi de 68.75
öğleden sonraki oturuma tarihe bakmadığımdan giremedim

dibace

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Benim is güvenliği çok kötü geldi 33 normalde 50 civarı bekliyordum. Soruları tek tek te kontrol etmiştim. İtirazda ettim ama yinede bir değişiklik yok. Hukuktan da çok yanlışlar var düzeltmediler. Bende ikinci üniversite başlayarak pişman oldum.

aynen kardeşim bende pişman oldum puanlar bariz 10 - 20 puan düşük hep ikinci üniversite diye yazıldık ...kpss hukuk çalışan biriyim temel hukuk bilgisi düşük gelir mi ya 50 den de az geldi şaka gbi rahat 15 tane yapmışımdır.

Ferah Şener

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Beklediğimden çok düşük geldi şaka gibi resmen, bu sistemde ösym nin eline geçtiği için çok da hayır gelmez artık. tamamen hayal kırıklığı. Atatürk İlkeleri ve inkılap 6.25 ya tesadüfen sallasan zaten 5 doğru çıkar. psikolojim çöktü.

Ayhan koyun

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
döktün bizi hoca döktün bitanemi iyi gelmezya okuduk tekrar ettik çalıştık adı üstünde ikinci üniversite mezun olalı 22 sene olmuş niye zorlaştırırsın bu kadar biraz seviyeyi ortalamaya çek yahu yazık oldu yazık ne moral kaldı ne şevk

Harappa

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
yok hocam ne irtibat telefonlarını açıyolar ne maillere cevap veriyorlar rezil etti bıraktılar bizi

tuncay doğan1687

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Selamın aleyküm arkadaşlar,biri bana 10 puan nasıl alınır açıklasın, beynim durdu.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.