Soru - Yükseltme Sınavını Kazananların Zorunlu Belge Şartları | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Soru Yükseltme Sınavını Kazananların Zorunlu Belge Şartları

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Burakytu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Bakanlığa belge göndermek gerekiyor mu?

 1. EVET

  17,6%
 2. HAYIR

  82,4%
 1. Burakytu

  Burakytu TÜİSAG Üyesi  Arkadaşlar ben C Belgemi daha önce almıştım. Herhangi bir eğitim kurumuna gitmeden yükseltme sınavına girdim ve başarılı oldum. Bakanlığa herhangi bir belge göndermeden sadece belirtilen zamanda içinde belge ücretimi yatırdım ve isgkatip sitesinde B sınıfı belgem aktif oldu.

  isgkatip sitesinde Sertifikalar bölümünde B sertifikamın üzerine gelip "Detay yazdır" dediğimde aşağıdaki bölüm açılıyor.

  [​IMG]

  Şimdi sorum şudur ki eğer bu belgelerde zorunluları göndermezsek basılı sertifikamız elimize ulaşmayacak mı yoksa her halde önceki belgemde bu belgeler gönderildiğinden sertifikam adresime gönderilecek mi?


   
 2. bünyamin yavuz

  bünyamin yavuz TÜİSAG Üyesi

  zaten istenen belgeler sınava girebilmek için isteniyor benim bildiğim, sertifikayı almak için sadece c belgeyi alırken yazdığımız gibi şu tarihli sinava girerek .. puan aldım .... sertifikamın tarafıma verilmesi diye dilekçe yazılması yeterli, bu arada detay yazdır dediğinizde karşınıza çıkan bölüm mailinizde görünmüyor.

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica