Yüksekte Çalışırken Ekipmanı Düşürmemek İçin

safakk.tr

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhaba,

Yüksekte çalışmalarda çalışanın yanına aldığı ekipmanı düşürmemek için kullanabileceği bir ekipman öneriniz var mı ? Benim hatırladığım bir ürün vardı ama nette bulamadım. Tornavida vb küçük ekipmanlar esneyen (telefon ahizesi gibi) bir kablo ile bağlı çalışan beline bağlı cep gibi bir yerden çıkarıp kullanıyor uzadığı için elinden düşse bile aşağı düşmesi engelleniyor.

ayça ayan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Merhaba,

Yüksekte çalışmalarda çalışanın yanına aldığı ekipmanı düşürmemek için kullanabileceği bir ekipman öneriniz var mı ? Benim hatırladığım bir ürün vardı ama nette bulamadım. Tornavida vb küçük ekipmanlar esneyen (telefon ahizesi gibi) bir kablo ile bağlı çalışan beline bağlı cep gibi bir yerden çıkarıp kullanıyor uzadığı için elinden düşse bile aşağı düşmesi engelleniyor.

Merhaba Şafak Bey,

Dediğiniz gibi yüksekte çalışma yaparken kullanılan özel bağlantılar var. El aleti güvenlik halatı diye geçiyor (https://urun.n11.com/is-guvenlik-seti/el-aleti-guvenlik-halati-tool-lanyard-P361533845) Yabancı bir kaynağın web adresini de iletiyorum. http://www.stopdroptooling.com/prod...t-Kit-for-Working-At-Height--Stopdrop-Tooling
Bir de el aletlerini taşımak için kullanılabilecek 3M Sala'nın çantası var. Kaya safety'de de çantalar var ama yüksekte çalışma sırasında malzeme dökülmesini engelliyor mu bilmiyorum.

İyi çalışmalar.

HİLALGENC

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.