Yüksek Lisans Ve Doktora Yapacaklara Dikkat..!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahir. deniz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
6.500

Can Yıldızlar

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar Aralık 2016 Sınavına yetişecek ve devam zorunluluğu olmayan kayıt yaptırabileceğimiz yüksek lisans programları var mı ?

staskayali

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar merhaba damar akademi gelşim üni yüksek lisans a kayıt olduk fakat ödev ile alakalı birşey söylemediler.Ödev yapıp gönderiyoruz kabul etmiyorlar.bu konuda bana yüksek lisan yapmış olan kardeşilerimizden yapılmış isg ile ilgili ödev varsa bana gönderebilirler mi ? konusu önemli değil

Mahmut Gürgemiş

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar Bende Bir Damar Akademi Öğrencisi Olarak Söylüyorum. Açıkçası O zamanlarda Bende Eğitim Alıyordum Bende Sıkıntılar Yaşadım , Ama Personellerle Diyaloğumun Sonucu Şunu Gördüm.Akademide Bir Hayli Zor Durumda kalmış Gözüküyordu,ve iyi hatırlıyorum Bana Bakanlığın Akademik Takvimi Geri Çekmesi Sonucu oluşan bir sorun olduğunu Ve Üniversitenin Takvimiyle Tutarsız olmasının Sonucu Böyle Bir sorun ortaya çıktığını Söylediler.

neval su

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
merhabalar 2017 aralık sınavına yetiştirebilen ve devam zorunluluğu olmayan üniversite varmı?

osmanoğuz1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Selamlar. Damar akademi bu yıl yeditepe ünv ye bağlı olarak Tezsiz yüksek lisans için başvuru tarihi belirtmiş. Sitesinde 2018 Aralık sınavına yetiştireceğini söylüyorlar. Eğitim ise 2 haftada bir cumartesi günleri olacak demişler. Sizlerin yorumlarını okuyunca birde size sorayım dedim. Yorumlarınız genel olarak 2014 ve 2015 yılına ait sonrasında kuruma dair bir eleştiri yada herhangi bir yorum göremedim. Sizce damar akademiye başvurmalı mıyım?

Özlem Akarlı

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Damar akademi ile ilgili olarak , okanda yüksek lisans yaparken kendi programları yetişmediği için ordan okana gelen kişiler olduğunu biliyorum .
Olumlu yorumlar duymadım haklarında açıkçası ,
Okan üniversitesi ya da Üsküdar üniversitesini öneririm.

DAMAR DANIŞMANLIK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
İş Veren
Merhabalar,
Yaşanan bu sıkıntıların bir kısmı doğrudur ve bu sıkıntılar eski yönetim döneminde gerçekleşmiştir.Fakat 2016 Ocak itibarıyla yeni yönetim göreve başlamıştır.İki yıldır da sorunsuz olarak bir çok üniversite ile çalışarak çok sayıda öğrenci mezun etmiştir.Sizinde takip ettiğiniz üzere 2016 yılı başından sonra herhangi bir olumsuz durum ve yorum olmamıştır.Her konuda kurum olarak hassas ve özverili faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
Siz değerli üyelere saygı ile duyurulur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.