Soru : Yardımcı C Uzman Süre İşlemesi Hakkında

Arda Salman

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba, bir tersanede yardımcı C uzman olarak atamam yapıldı. Süre hesaplama yaptığım zaman resimdeki gibi bir süre çıkıyor.
Kafama takılan konu C Sınıfı ile Çok Tehlikeli İşyerlerinde Çalışma Süresi 0 gözüküyor.
Bir yanlışlık varmıdır, ve Rapor Yazdır dediğimde sistemden atıyor. Bir bakarmısınız teşekkür ederim. CUZMANjpg.jpg

smuluca

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Merhaba, bir tersanede yardımcı C uzman olarak atamam yapıldı. Süre hesaplama yaptığım zaman resimdeki gibi bir süre çıkıyor.
Kafama takılan konu C Sınıfı ile Çok Tehlikeli İşyerlerinde Çalışma Süresi 0 gözüküyor.
Bir yanlışlık varmıdır, ve Rapor Yazdır dediğimde sistemden atıyor. Bir bakarmısınız teşekkür ederim. Ekli dosyayı görüntüle 42858

24.06.2019

FİİLİ ÇALIŞMA SÜRELERİNE İLİŞKİN DUYURU İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI VE EĞİTİM KURUMLARININ DİKKATİNE

Fiili çalışma sürelerine ilişkin doküman duyuru ekinde sunulmaktadır.

Bilgilerinize sunulur.

SiberusPDF.ico
Fiili Calisma Surelerine Iliskin Duyuru.pdf 278 -

rabia aktaş kocatürk

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
çok tehlikeli sınıf (hastanede) vhki olarak çalışıyorum. C sınıfı belgemi yardımcı isg uzmanı olarak nasıl işletebilirim. ? Kamuda bilen kimse yok ve herkez tedirgin. Uzman olan ama gmörevlendirmesi olmayan bir kişi tüm işi yapıyor risk analizi vs. ve belgesi 5 yıldır işlemiyor. Ne yapılabilir bilgisi olan varmıdır.Yardımcı uzman olmak için hastanede A sınıfı biride yokki kime yardımcı olucaz :(

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.