Üniversitlerin İsg Tezli / Tezsiz Yüksek Lisans Fiyatları Hakkında

Ali Murat Güven

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba. B sınıfı iş güvenliği uzmanı olmak için Yüksek lisans yapmak istiyorum. Uzaktan eğitim ve tezsiz olması benim için daha uygun olacak. Hangi üniversitelerde bu tarz imkanlar var ve fiyatları neler bilgilerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. Farklı alternatifler sunabileceklere de açığım tabi ki :):)

Erkan FINDIKLI

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Bu dönem için birçoğu kayıtları tamamladı bildiğim kadarıyla. Ben Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde tamamladım. Uzaktan eğitim, tezsiz 6000tl. Ahmet Yesevi Üniversitesi de yanlış bilmiyorsam 6000tl ve uzaktan eğitim. Balıkesir Üniversitesi 3900tl fakat %70 devam zorunluluğu var.

Erdoğan Sur

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba. B sınıfı iş güvenliği uzmanı olmak için Yüksek lisans yapmak istiyorum. Uzaktan eğitim ve tezsiz olması benim için daha uygun olacak. Hangi üniversitelerde bu tarz imkanlar var ve fiyatları neler bilgilerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. Farklı alternatifler sunabileceklere de açığım tabi ki :):)

Hocam İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesini bir araştırın derim. Rica minnet kayıt yaptırabilir ve Nisan sınavına yetişebilirsiniz. % 50 Devam zorunluluğu var onuda dönem sonu %30 a çekiyorlar.

Umut GÖRGÜLÜ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar,

Bugün Marmara Üniversitesi'ne kayıt oldum. Her iki dönem için toplam 6750 lira gibi bir miktar ödeyeceğim. Tezsiz/II. Eğitim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.