Duyuru : Toplumsal Ve Kişisel Hizmetler Sektöründe 3 Adet Taslak Meslek Standardı Hazırlandı

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Toplumsal ve Kişisel Hizmetler Sektöründe ulusal meslek standartlarının belirlenmesi amacıyla MYK ile Temizlik ve Servis Hizmetleri İşadamları Derneği (TESHİAD) arasında imzalanan “Ulusal Meslek Standardı Hazırlama İşbirliği Protokolü” kapsamında “Araç Temizlik Bakım ve Koruma Görevlisi (Seviye 3)”, “Havuz Operatörü (Seviye 4)” ve “Bina Dış Cephe Temizlik Elemanı (Seviye 4)” taslak standartları hazırlanarak ilgili kurum ve kuruluşlara görüşe gönderilmiştir.

Söz konusu taslak standartlar ekte yer almaktadır.

Görüş alma süreci 30 Eylül 2015 tarihinde tamamlanacak olan ulusal meslek standardı taslakları, TESHİAD tarafından gelen görüşler doğrultusunda gözden geçirildikten sonra MYK Toplumsal ve Kişisel Hizmetler Sektör Komitesinin görüşüne sunulacaktır.

Kaynak: MYK, TESHİAD

Ekli dosyalar

• Araç Temizlik Bakım ve Koruma Görevlisi Seviye 3 Ulusal Meslek Standardı.pdf
    698.6 KB · Görüntüleme: 31
  • Havuz Operatörü Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) UMS Standart Taslağı.pdf
    693.8 KB · Görüntüleme: 16
  • Bina Dış Cephe Temizlik Elemanı Görevleri MYK UMS Standart Taslağı.pdf
    770.3 KB · Görüntüleme: 22

bulent tuna

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
hayırlı olsun

Ayşe Bekoğlu

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
net olmayan bu tanımlar beni öldürüyor

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.