Tmgd Mi Mühendislik Mi?

ozlem55

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Iyi akşamlar arkadaşlar,
Ben kimya mühendisiyim. Çalıştığım firma tmgd egitimi alıp beni uzman yapmak istiyor. Ama benim bu konuda tam olarak bir fikrim yok. Eğer tmgd uzmanı olursam mühendislikten uzaklaşmış olacağım sanki. Tmgd uzmanının görevleri tam olarak nelerdir? Çalışanlar memnun mudur? Tavsiye eder misiniz?
Şimdiden tesekkurler.

senerji

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
tmgd olabilirsin

simyager

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Iyi akşamlar arkadaşlar,
Ben kimya mühendisiyim. Çalıştığım firma tmgd egitimi alıp beni uzman yapmak istiyor. Ama benim bu konuda tam olarak bir fikrim yok. Eğer tmgd uzmanı olursam mühendislikten uzaklaşmış olacağım sanki. Tmgd uzmanının görevleri tam olarak nelerdir? Çalışanlar memnun mudur? Tavsiye eder misiniz?
Şimdiden tesekkurler.
Maaşına en az 500 TL zam yapacaklarsa belgeyi al derim. Gerçi en kötü ihtimalle belge ve TMGD tecrüben olur. Ama o riske değer mi tartışılır. TMGD nin bi halt yaptığı da yok. Biz danışmanlık hizmeti alıyoruz. Her ay 1300 TL veriyoruz adamlara. Fabrikaya bile gelmiyorlar. Sene sonuna sözleşmeleri bitiyor. Müdürle konuşup yarı fiyatına anlaşmaya çalışacam. Bu arada ben de kimya mühendisiyim. ;)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.