Tmgd Etüd

İsa YALAVAÇ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba Arkadaşlar ;

Bursa ve çevresinde sınava girecek arkadaşlara kurumsal ve kaliteli bir firmadan çok uygun fiyata etüd programı aldım ilgilenen olursa. Yardımcı olurum.

Emre Ataner

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba Arkadaşlar ;

Bursa ve çevresinde sınava girecek arkadaşlara kurumsal ve kaliteli bir firmadan çok uygun fiyata etüd programı aldım ilgilenen olursa. Yardımcı olurum.
Bilgi alabilirmiyim özel mesaj attim.

yasarcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar ya çok zenginsiniz.. yada çok zenginsiniz.. ücretsiz olarak yaılım şeklinde soru cevap uygulaması yapılmış iken neden para vererek hazırlanıyorsunuz şu sınava anlamıyorum..

İsa YALAVAÇ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar ya çok zenginsiniz.. yada çok zenginsiniz.. ücretsiz olarak yaılım şeklinde soru cevap uygulaması yapılmış iken neden para vererek hazırlanıyorsunuz şu sınava anlamıyorum..
Lütfen eleştirinizin altına şu "Ücretsiz" dediğiniz ve sınavı geçmemizi sağlayacak sistem hakkında daha açıklayıcı olabilir misiniz?

yasarcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Lütfen eleştirinizin altına şu "Ücretsiz" dediğiniz ve sınavı geçmemizi sağlayacak sistem hakkında daha açıklayıcı olabilir misiniz?
tmgt test vedat kaya diye aratin

kglserap

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
bu şekilde google da mı aratıyoruz forum içerisinde mi,ikisinde de bir sonç çıkmadı

yasarcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
HTML:
https://www.google.com.tr/search?q=tmgd+test+merkezi+vedat+kaya&oq=tmgd+test+merkezi+vedat+kaya&aqs=chrome..69i57.8778j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8#q=tmgd+test+vedat+kaya

mehtap mehtap birlik

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Eskisehirde yardimci olabilecek tmgd uzmani varsa cevaplarsa

Sevilay y

Üye
TÜİSAG Üyesi
HTML:
https://www.google.com.tr/search?q=tmgd+test+merkezi+vedat+kaya&oq=tmgd+test+merkezi+vedat+kaya&aqs=chrome..69i57.8778j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8#q=tmgd+test+vedat+kaya
ıyı gunler oncelıkle ben bu yere gırdım yazılımı ındırdım ama hata verdı ne yapmam gerekıyor yardımcı olabılırmısınız

yasarcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Anti virus programini kapatin oyle çalıştırın

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.