Etkinlik - Sözleşme Yapmayan Işyerlerinin Isg-katipten Görülebilmesi Hk.‏ | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Etkinlik Sözleşme Yapmayan Işyerlerinin Isg-katipten Görülebilmesi Hk.‏

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında ATURAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. ATURAN

  ATURAN TÜİSAG Üyesi  Arkadaşlar sistem bize işverenlerden hangilerinin 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununu ciddiye alarak İSG Profesyonelleri ile sözleşme yaptığını göstermiyor.

  İSG-Katip üzerinden biz uzman ve hekimlerin bireysel giriş yaparak sözleşme yapmamış olan şirketleri görme isteğini lütfen bir dilekçe ile YETKİLENDİRME DAİRE BAŞKANLIĞINDAN talep edelim.

  Ben bugün aşağıda olduğu gibi bir yazıyı e-mail ile yolladım...  Kime: yetkilendirme.isggm@csgb.gov.tr (yetkilendirme.isggm@csgb.gov.tr)
  Bilgi:
  kozer@csgb.gov.tr (kozer@csgb.gov.tr); eto.isggm@csgb.gov.tr (eto.isggm@csgb.gov.tr); issagligi.isggm@csgb.gov.tr (issagligi.isggm@csgb.gov.tr)  YETKİLENDİRME DAİRE BAŞKANLIĞINA / ANKARA

  ..... Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıyım.

  Henüz sözleşme yapmamış olan işyerlerinin dökümünün İSG-Katip üzerinden yayınlanmasını ve biz uzmanların bireysel girişlerden bunları görebilmesini talep ediyorum.

  Saygılarımla,


  Abdi TURAN

  A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

  Cep :

  Adres :

  Belge no :


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica