Talimat Müteahhit Ve Ziyaretçi Talimatı

Berrak ÖREN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar Merhaba,

Ofis içerisinde yapılacak tadilatlar ve gelecek olan ziyaretçiler için elinde talimat örneği olan var mı? bulduğum bütün talimatlar genellikle şantiyelere göre yapılmış. Bana daha basit bir şey gerekmektedir.

İşGüvUzman

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar Merhaba,

Ofis içerisinde yapılacak tadilatlar ve gelecek olan ziyaretçiler için elinde talimat örneği olan var mı? bulduğum bütün talimatlar genellikle şantiyelere göre yapılmış. Bana daha basit bir şey gerekmektedir.
Bence bunu sizin tasarlamanız daha uygun olacaktır. Var olan örneği geliştirmeniz yeterli olacaktır.

Berrak ÖREN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bence bunu sizin tasarlamanız daha uygun olacaktır. Var olan örneği geliştirmeniz yeterli olacaktır.
Merhabalar,

Daha yeni olduğum için zorlanıyorum oluşturmakta. Dediğim gibi şantiyeler için yapılmış olanlar var onlarda çok kapsamlı bana ofis için daha basit bir şeyler gerekmekte. Nasıl yapacağım bilmiyorum.

ozlem277

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba
İngilizce Ziyaretçi giriş talimatı için yardımcı olabilecek var mı?

Ercan Turan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
Arkadaşlar,
Çalışmalarınıza yön vermesi açısından basit bir doküman ekliyorum. İşletmenizin ihtiyacına uygun yönde geliştirmeniz de fayda var.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    2.3 MB · Görüntüleme: 128
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.