Montaj Çalışmaları İle İlgili Genel Risk Analizi

beyzacakiir

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba, bir firma için montaj çalışmaları konusunda risk analizi hazırladım ama risk analizimin hafif kaldığı konusunda geri dönüş sağladılar. Elinizde montaj çalışmaları için risk analizi var ise paylaşabilir misiniz? Matkap, el aletleri, taş motoru vb konuları da yardımcı olabilir

SERHAÖZER5505

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Beyza Hanım Merhaba
Elimde montaj işleri için bir risk değerlendirme örneği yok fakat yapmış olduğunuz risk değerlendirmesini yetersiz bulan kişi veya kişiler kim bilmiyorum.Risk değerlendirmesi ekip işidir.Yeterli bulmayan kişi veya kişiler kim ise Risk Değerlendirme ekibine katmanızı eksik buldukları konularda destek almanızı öneririm.Diğer şekilde hazır bulduğunuz risk değerlendirmesi çok sağlıklı olmayacaktır.Onada kusur bulacaklardır muhtemelen.Nacizane tavsiyem budur.
İyi çalışmalar kazasız günler dilerim

izzet yapar27

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba, bir firma için montaj çalışmaları konusunda risk analizi hazırladım ama risk analizimin hafif kaldığı konusunda geri dönüş sağladılar. Elinizde montaj çalışmaları için risk analizi var ise paylaşabilir misiniz? Matkap, el aletleri, taş motoru vb konuları da yardımcı olabilir
inşallah işinize yarar, makinelerin isimlerini değiştirirsiniz.

Ekli dosyalar

• BOBİN İŞ EKİPMANLARI MONTAJ SÖKÜM İŞLERİANALİZİ 2022 (4).xls
    58 KB · Görüntüleme: 33

beyzacakiir

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Beyza Hanım Merhaba
Elimde montaj işleri için bir risk değerlendirme örneği yok fakat yapmış olduğunuz risk değerlendirmesini yetersiz bulan kişi veya kişiler kim bilmiyorum.Risk değerlendirmesi ekip işidir.Yeterli bulmayan kişi veya kişiler kim ise Risk Değerlendirme ekibine katmanızı eksik buldukları konularda destek almanızı öneririm.Diğer şekilde hazır bulduğunuz risk değerlendirmesi çok sağlıklı olmayacaktır.Onada kusur bulacaklardır muhtemelen.Nacizane tavsiyem budur.
İyi çalışmalar kazasız günler dilerim
Merhaba, aslında ne istediklerini kendilerinin de pek bildiğini sanmıyorum. Bir kerelik hizmet verdiğimiz bir firma olduğu için bu şekilde bir ekip kurmadık. Biraz daha sağlamlaştırarak genel bir risk analizi hazırladım. Buradan da paylaşacağım fikirleriniz olursa açığım.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.