Duyuru : Mayıs 2015 İş Güvenliği Uzmanlığı Ve İşyeri Hekimliği Sınav Sonuçları Güncellenmiştir

Mühendis_92

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar bu hafta içi bu olayı halletmemiz lazım diger sinav basvurusu başlamadan. Kim bu konu hakkında bilgi sahibi olursa yazsın.Ben gruplara bakıyorum su anda kimse bilgi sahibi degil ancak bunu birilerine sorarak halledebilirz.

Berkant aycan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
ÖSYM ne maddi manevi tazminat davası açmalıyız.Zaman kaybetmeden idari mahkemeye gidelim arkadaşlar. ..

Mühendis_92

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ben sabahtan beri arıyorum is sagligi ve guvenligi genel mudurlugune ariyorum açılmıyor sizde deneyin ben bankaya baktirdim hala benim ismimin olmadığını banka söyledi ziraat Bankası Alo 170 hattını arayip bilgi verdim açıklamanın yapılmadığı bilgisini çarşamba doneceklerini söylediler Sürekli arayalim arkadaslar bilgi almamiz lazim diger sinav basvurulari yaklasmadan

Sinan Bahadır

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba Değişiklik isg katipe yansımamış bilgisi olan varmı.Osym 'ye isimde bildirilmemiş.

Özlem tuna durgut

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar ösym'yi aradım pazartesi günü isim listesini cd halinde bakanlığa gönderdikleri söylediler ama isg katibe ne zaman yansır bir bilgim yok o yüzden bekliyorum ama yarın arıcam yine alo170'i.

Mühendis_92

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bende aradim osym sinav koordinatorlugu merkezini fakat bu hafta sonuna kadar bu işin çözülecek olduğunu ordaki yetkili tarafından söylendi. 0312 298 80 00 numara bu arkadaşlar operatordeki bayana ben degil herkesin magdur durumda oldugunu soyledim kendisi de yetkili kişiye durumu söyledi herkes ararsa daha iyi olur arkadaşlar.

Özlem tuna durgut

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar benim sınav sonucum isg katipte başarılı olarak görünüyor artık sertifika için buradan bilgilendirileceksiniz yazıyor bilginiz olsun istedim

Mühendis_92

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar benimde aynı şekilde yazmakta tebrikler herkese eğer tarihlerle ilgili bilgi alırsam sizle paylaşırım.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.