Kamu Denetçiliği Kurumu (ombudsmanlık)

ilkinpeker

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
6.1) … (başvuran) Mersin İl Özel İdaresi Tarımsal Hizmetler Müdürü iken 31/03/2014 tarihinde 6360 sayılı Kanun kapsamında Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına atanmış olup; 25/06/2014 tarihinde Şube Müdürü olarak Kent Estetiği ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığına bağlı Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğünde görevlendirilmiştir. 6.2) Başvuran kendi talebi üzerine ve 15/07/2015 tarihli Büyükşehir Belediye Başkanının OLUR yazısı ile Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığındaki Şube Müdürü görevinin yanı sıra İş Güvenliği Uzmanı olarak görevlendirilmiştir. 6.3) Başvuran “C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı” (az tehlikeli) olarak Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı Yeşil Alanlar ve İştirakler Dairesi Başkanlığı ile Toptancı Hal Müdürlüğünde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının online sistemi üzerinden yapılan sözleşme ile çalışmaya başlamıştır. 6.4) Başvuran, 05/04/2016 tarihinde 3178 sayılı Personel Hareketleri Onayı ile Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığına atanmış olup; akabinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı tarafından başka birime atanması gerekçe gösterilerek 11/04/2016 tarihinde İş Sağlığı Uzmanlığı görevlendirilmesine son verilmiştir. 6.5) Başvuran, 13/05/2016 tarihli dilekçesi ile iş güvenliği uzmanlığı görevinin feshine ilişkin itirazda bulunmuştur. 6.6) İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı 06/06/2016 tarihli yazısında görev yeri değişikliğini gerekçe göstererek ve “Başkanlık Makamınca görülen lüzum üzerine” demek suretiyle başvuruyu reddetmiştir. 6.7) Başvuran, 16/06/2016 tarihli dilekçesi ile Kurumumuza başvuruda bulunmuştur

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.