İşveren/vekil Görev, Yetki Ve Sorumluluk Eğitimi Hk.

Atilla Erdem

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Merhaba, fabrikadaki yönetim kadrosunda bulunan direktör/müdür/yönetici gibi kişilere görev, yetki ve sorumluluk eğitimleri vereceğim. Bu eğitimler için sunum hazırlıyorum. 6331, 4857 dışında hangi yönetmeliklere bakmamı önerirsiniz?

Elinde bu tarz eğitim sunumu olup yardım edebilecek kişiler varsa çok sevinirim.

İşGüvUzman

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba, fabrikadaki yönetim kadrosunda bulunan direktör/müdür/yönetici gibi kişilere görev, yetki ve sorumluluk eğitimleri vereceğim. Bu eğitimler için sunum hazırlıyorum. 6331, 4857 dışında hangi yönetmeliklere bakmamı önerirsiniz?

Elinde bu tarz eğitim sunumu olup yardım edebilecek kişiler varsa çok sevinirim.
Merhaba,

Böyle çok kapsamlı bir konu başlığını, çok dar bir kulvara taşımamalısınız. Önerim. Konuları bölümlendirin. Ben birkaç tane yazdım. Sizde ekleyin. Ancak bir seferde hepsini vermek yerine haftada birer saat ve uzun zamana yayılan bir eğitim planlayın,

Şimdiden kolay gelsin.
  1. Liderlik ve motivasyon,
  2. İş Sağlığı ve Güvenliği,
  3. İş Hukuku,
  4. İş Ekipmanları Hk. Bilgilendirme ve yasal prosedürleri,
  5. İlk Yardım,
  6. İhtiyaca ve bölüme göre Açılacak diğer konu başlıkları

ceren123

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba birim sorumlularının isg sorumlulukları ile ilgili bir eğitim düzenlemek istiyorum. Elinde böyle bir örnek olan var mıdır

dj_shark

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Türk ceza kanunu ve borçlar kanunundan bahset. Karşılaşabilecekleri cezai sonuçları bilsinler. Gerisi kendi gelir zaten :)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.