İşletme İçi İş Güvenliği Denetimi

_EMEL_EROL_

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba,
Ben bir iş güvenliği uzmanıyım ve hizmet verdiğim şirketlerde İş Güvenliği ile ilgili durumun ne olduğunu belirlemek için denetim yapmayı düşünüyorum. Daha önceden müfettiş denetiminden geçen arkadaşlar var mı ? Bu denetimi gerçekleştirmem için standart bir checklist var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

coeckevanaelst

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba,
Ben bir iş güvenliği uzmanıyım ve hizmet verdiğim şirketlerde İş Güvenliği ile ilgili durumun ne olduğunu belirlemek için denetim yapmayı düşünüyorum. Daha önceden müfettiş denetiminden geçen arkadaşlar var mı ? Bu denetimi gerçekleştirmem için standart bir checklist var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Benim de ihtiyacım var Emel Hanım, elinde olan arkadaşlar paylaşır umarım.

oknkrkş1987

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhabalar. 5o'den fazla çalışanı olan bir şirketin iş sağlığı ve güvenliği uygulama süreci için örnek dosya varmı acaba?varsa yardımcı olabilirmisiniz?

Raskoln

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.