Soru : İsg Sertifika Vizesi Hakkında!

Ali kayacan23

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
merhabalar isg sertifika vizesi benim geçersiz durumda.Çünkü 5 yılı çoktan aşmış durumdayım.60 günü de aştığım için sistem üzerinden işlem yapamıyorum.Geçerli hale getirmek için ne yapmalıyım aceba?

melihunutmaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
işlem yapamıyorum derken? sertifikalar, sonrasında vizelere kısmına tıklayınca ekle butonuna basmanız gerek, sonrasında bankaya gidip (ziraatti sanırım) para yatırdıktan sonra (en son bir arkadaş 206 tl yatırmıştı)tekrar aktif olması gerekli.

Ali kayacan23

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
işlem yapamıyorum derken? sertifikalar, sonrasında vizelere kısmına tıklayınca ekle butonuna basmanız gerek, sonrasında bankaya gidip (ziraatti sanırım) para yatırdıktan sonra (en son bir arkadaş 206 tl yatırmıştı)tekrar aktif olması gerekli.
60 günü aştığım için o butonlar gözükmüyormuş ben de

melihunutmaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
normal şartlarda gözüküyor olması lazım, bir ay öncesinde yıllar önce sertifika almış ve hiç kullanmamış arkadaş için aynı işlemi yapmıştım ama bir problem olmuş olabilir. isterseniz konu ile alakalı isgkatip@csgb.gov.tr'ye mail atın.

ilkinpeker

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi

Ekli dosyalar

• belge_yenileme_vize_islemleri.doc
    2.3 MB · Görüntüleme: 24

Gizem Altınkaya

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba, vize süremi aştığım için balvurumu isg katip üzerinden sertifikalar--> vizeler --> Ekle bölümünden yaptım. Fakar Başvuru Aşaması yaklaşık 10 aydır "güvelik soruşturmasında" olarak görünüyor. Bu nedenle para yatırmadım. Bu başvuruma nasıl cevap alabilirim. Bilginiz var ise paylaşırsanız çok memnun olurum. Teşekkürler

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.