İsg Katip Tekrar Başvuru

Umut Geylani

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Herkese merhaba ben 2019 kasım da isg sınavına girmiştiö bu esnada evrakları yüklemiştim e katip sistemine başvuru durumum uygundu ancak bu 2020 kasım için ösym de başvuru yaptım şimdi aklıma takıldı bu katip den tekrar başvuru yapmamız gerekiyormuydu bilginiz varmı

Pelin Kısa

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Herkese merhaba ben 2019 kasım da isg sınavına girmiştiö bu esnada evrakları yüklemiştim e katip sistemine başvuru durumum uygundu ancak bu 2020 kasım için ösym de başvuru yaptım şimdi aklıma takıldı bu katip den tekrar başvuru yapmamız gerekiyormuydu bilginiz varmı
gerek yok. bir kere yüklemek yeterli oluyor.

Umut Geylani

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Anladım dediğim gibi 2019 için başvurdum sıkıntı yok evraklarım sağlandı sınava girdim 2020 için ayrı başvuru gerekiyor dedi alo 170 kafam takıldı

Pelin Kısa

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Anladım dediğim gibi 2019 için başvurdum sıkıntı yok evraklarım sağlandı sınava girdim 2020 için ayrı başvuru gerekiyor dedi alo 170 kafam takıldı
başvuru yapabilirsiniz demek istemiştir belki. zaten eksik bir durum olsa ösym başvuruyu kabul etmez. ben de 1 kere yükledim 2.ye falan girdim sıkıntı olmaz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.