İsg Eğitimleri Ve Sınavları Hk.

Gülçin N.

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Merhaba,

Yönetmelikte geçen teknik konulardan birkaç tanesini seçerek, genel konular ve sağlık konularıyla çok tehlikeli bir gruba 16 saat eğitim tamamlanabilir mi? Orada belirtilen tüm konuları bu kadar az saatte tamamlamak mümkün değil ve şu şekildeki eğitim programı uygun mudur? Aynı konulardan eğitimi 12 saat olarak tamamlamak mümkün mü? örneğin; 5 konu seçtik KKD yi çok tehlikeli sınıftaki firmada 4 saat, tehlikeli firmada 2 saat anlatarak eğitim saati tamamlanabilir mi? Ve yine aynı eğitimde daha uzun süreler boyunca eğitim verilmesi nedeniyle daha fazla sayıdaki soru problem olur mu? Daha önce o şekilde yapılmış. Bir sorun olur mu?

Berkay Bengütaş

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Yonetmelik maddelerine gore ilgilinisyeri tehlikeleri goz onunune alinarak egitim verilir dediginden yada anlatmak istediginden problem olmamasi gerekmektedir.fakat yine de bu olay konularin altindaki egitimler full olaak veriliyor diye gorunuyor

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.