Iş Yerinde Oluşturulacak Elektrik Arizasina Müdahale Birimi

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında ahmet_1122 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. ahmet_1122

  ahmet_1122 TÜİSAG Üyesi  ARKADAŞLAR MERHABA BİR SATIŞ VE PAZARLAMA FİRMASINDA DANIŞMANLIK YAPMAKTAYIM, OFİS ORTAMI OLDUĞU İÇİN BİR BAKIMCI VEYA ELEKTRİK USTASI YOK, BURADAKİ LAMBALARI DEĞİŞTİRMEK İÇİN İÇERİDEN BİR ÇALIŞANI ELEKTRİK VE BAKIMLA ALAKALI EĞİTİMİ VERDİKTEN SONRA GÖREVLENDİREBİLİRMİYİZ,GÖREVLENDİREBİLİYORSAK ÇALIŞANIN İŞ TANIMINA DA BU İŞİ EKLEYECEKMİYİZ ?

  YADA BU İŞİ NASIL YAPABİLİRİZ ?LAMBA DEĞİŞTİRMEK İÇİN DIŞARIDAN ELEKTRİKÇİ ÇAĞIRMAYA KADAR GİTTİ OLAY FAKAT BEN KABUL GÖRECEK BİR YÖNTEM OLACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM BU KONUDA YAPILABİLECEKLER NELERDİR? YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ?


   
 2. ahmet_1122

  ahmet_1122 TÜİSAG Üyesi

  Bir fikri olan yokmu

   
 3. çağatayözcan

  çağatayözcan TÜİSAG Üyesi

  bence iş tanımını oluşturup bunu da ekleyin,eğitimini verdirin,tam detaylı bilmemekle birlikte eğer oluyorsa mesleki eğitim aldırtın artık bu işi yapabilir bir eleman haline gelir bu personel.

     

   
 4. ahmet_1122

  ahmet_1122 TÜİSAG Üyesi

  aslında en son dediğiniz mesleki eğitimi aldırmak daha mantıklı geldi,iş yerindeki prizler fişler ve lambalarında sürekli arıza olabilir.en basit bir florasan starteri değiştirme işi bile 6 katlı iş yerini baz aldığınızda ayda 15-20 defa olabilecek bi durum,bu gibi nedenlerden dolayı kanaatimce sürekli çalışan bir elemana mesleki eğitim aldırmak en mantıklısı,

   
 5. ahmet_1122

  ahmet_1122 TÜİSAG Üyesi

  bahsi geçen eğitimi nerden aldırabilriz acaba?eğitim süresi hakkında bir bilginiz varmı? eğitime göndereceğimiz kişide eğitim durumu asgari ne olmalıdır?

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica