Iş Sağlığı Ve Güvenliği Kayıt, Takip Ve Izleme Programı (isg-katip) Ile Ilgili Yardım

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında imramazan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. A.Naz

  A.Naz TÜİSAG Üyesi  "İSG PROFESYONELLERİ VERİ HAVUZU İLETİŞİM BİLGİLERİ EKLEME BÖLÜMÜ" nden İşyeri Hekiminizin T.C Kimlik Nosu ve Belge Nosu ile kayıt yapması gerekiyor,ya da bilgileri mevcutsa siz ekleyin.


   
  busecim06 bu yazıya teşekkür etti.
 2. busecim06

  busecim06 TÜİSAG Üyesi

  zaten oraya kimlik no ve belge nosuyla giriş yapmaya çalıştığımda kayıt bulunamadı diyor.başka bir yermi var kayıt yaptırmak için ?

   
 3. A.Naz

  A.Naz TÜİSAG Üyesi

  İşyeri hekimlerinin belge noları xxxx/xx şeklinde oluyor.Belge No ya da TC Kimlik Noda bir sıkıntı olabilir mi? Gönderdiğim linkten yapılabiliyor ekleme. Biz bu şekilde ekleme yapmıştık. Başka bir bilgim yok bu konuda malesef. Umarım en yakın zamanda çözülür sıkıntınız.

     

   
  busecim06 bu yazıya teşekkür etti.
 4. busecim06

  busecim06 TÜİSAG Üyesi

  dediğiniz şekildede girdim maalesef olmuyor.teşekkür ederim inşallah çözülür.

   
 5. Selçuk KIYAK

  Selçuk KIYAK TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar İsg Katipe girmeye çalışıyorum Şöyle Bir hata veriyor : '' http gw esb turkiye gov tr 8282 services sso v2 konumunda dinleme yapan iletiyi kabul edebilecek bitiş noktası yoktu Bunun nedeni genellikle hatalı bir adres ya da SOAP eylemidir Ayrıntılar için varsa InnerException öğesine bakın '' NE YAPMALIYIM BİLEN VAR MI

  Şimdiden Teşekkürler.

     

   
 6. p.öztürk

  p.öztürk TÜİSAG Üyesi

  bende de aynı şey olmuştu bir sorun vardı sanırım şimdi düzelmiş giriş yapılabiliyor.

   
  Selçuk KIYAK bu yazıya teşekkür etti.
 7. p.öztürk

  p.öztürk TÜİSAG Üyesi

  bende bişey sormak istiyorum ben isg katip sistemi üzerinden bir firmayla sözleşme yapıp çıktı alıp imzalaştım. biraz daha garanti olsun diyede bakanlığa bir yazı ile bu sözleşmeyi bildirdim. şimdi bana bakanlıktan bir onay yazısı gelecekmi yoksa isg katip üzerinden yaptığımız sözleşme yeterlimi bu konuda bilgisi olan varmı ?
   
 8. A.Naz

  A.Naz TÜİSAG Üyesi

  Bakanlıktan bir onay yazısı gelmeyecek, ya hiç yazı gelmeyecek ya da sözleşmenizi İSG Katip üzerinden yapın diye bir yazı gelecek.
  İSG katipten onaylayabildiyseniz,çıktısını alıp imzaladıysanız,hiç bir sorun çıkmaz.   
 9. p.öztürk

  p.öztürk TÜİSAG Üyesi

  ama isg katip kullanma klavuzunda (bakanlığın sitesinden indirdim) sözleşmede bakanlık tarafından onaylanıncaya kadar istediğniz değişikliği yapabilirsiniz diye bi cümle var. ben bundan bakanlığın bi şekilde firma ile benim imzalamış olduğum sözleşmeyi onaylayacağını anlıyorum. eğer yazılı bir cevap gelmeyecekse sözleşmemşn onaylandığını nasıl anlayacağım. yada elimde sözleşmemin bakanlıça onaylandığını belirtir bir belge olmazsa bi sorunla karşılaşırmıyım. sonuçta u işe yeni başlayanlardanım. yani biraz acemiliğim var. tam olarak herşeyi bilmiyorum.

     

   
 10. nazım

  nazım TÜİSAG Üyesi

  Benım çalıştığım iş kolu çok tehlikeli işler grubuna girmektedir. ( Yol projesi ).Burada bulunması gereken iş güvenliği uzmanı makul A sınıfı iş güvenliği uzmanı.Bakanlığa İSG Katip üzerinden bu projede A sınıfı iş güvenliği uzmanı görev aldığına dair bildirim yapıldı.Ancak ben burada daimi olarak c sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak çalışıyorum.Benim bu şekilde İSG katip vasıtası ile A sınıfı bünyesi altında bildirim yapmak gerekiyormu?   
 11. akpinar

  akpinar TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar bireysel çalışırken kısmı süreli sigortayı nasıl yapıyor muhasebeci bilen varmı. bizim muhasebeci anlamıyorda:D   
 12. mtnr

  mtnr TÜİSAG Üyesi

  merhaba arkadaşlar, isg kayıt takip izleme programına işyeri sahibinin e devlet şifresi ile giremiyorum. sistemde kaydını bulunmamaktadır. 3 gün sonra tekrar deneyiniz yaklaşık 15 gündür deniyorum. Bilgisi olan var mı nasıl yapabilirm.

   
 13. kral0609

  kral0609 TÜİSAG Üyesi

  kardeş merhaba, muhasebecinizin e devletiyle gir ok..ozaman olur
   
 14. mtnr

  mtnr TÜİSAG Üyesi

  eskiden çalışmış bir muhasebecinin adı geçiyor onu da nereden bulacam, şu an çalışan muhasebecinin e devletiyle denedik olmadı

   
 15. kral0609

  kral0609 TÜİSAG Üyesi

  Kardeş sistem eski muhasebeciyi görüyodur o zaman.o zaman sizin ebildirge yetkilisini değiştirmeniz gerek.yani yeni muhasebecınız SGK yı arayarak kendını yetkilendirecek.eskı muhasebecı sıze şifresini vermez okı   
 16. kral0609

  kral0609 TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar teşekkür için yazmayın sadece teşekkür butonuna basmanız yeterli

   
 17. akpinar

  akpinar TÜİSAG Üyesi

  e bildirge şifresi kimin üzerine ise onun e devlet şifresiyle girilecek sözleşme. muhasebeciye söyle o bilir

   
 18. busecim06

  busecim06 TÜİSAG Üyesi

  bende aynen sizin gibi anladım ve imzaladığımız sözleşmeyi bakanlığa gönderdim ama hiçbir yazı gelmedi.umarım bir problem çıkmaz.

   
 19. resul

  resul TÜİSAG Üyesi

  ben sisteme girdiğimde bende buna benzer bi yazı çıkıyo bu ne anlama gelıyooo yardımcı olabılırmısınız acaba?
  0001 - Sistemde Kaydınız Bulunmuyor ya da Sistemi Kullanma Yetkiniz Yok...

   
 20. jeff's daddy

  jeff's daddy TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar merak ettiğim bir nokta var. Çalıştığım firmanın Nace kodunun değişmesi için SGK ile yaptığımız görüşmeler sonucunda 2014 yılının ilk ayından itibaren değişikliğin yapılabileceğini söylediler. (çok tehlikeliden tehlikeli sınıfa geçiş) yani bu bağlamda İSG-KATİP'te firmam 2014 yılına kadar Çok tehlikeli sınıfta gözükecekmiş ki siteye girdiğimde C sınıfı olduğum için kendimi atayamıyorum. şimdi sorum şu, 2014 yılı geldi, firmam artık İSG-KATİP'te Tehlikeli sınıfta gözükecek ve ben de kendimi atayacağım. PEki bu 2014 yılına kadar ki 6 aylık sürec boşa mı gitmiş olacak. Yoksa atama yapılırken 2013 haziran tarihinden itibaren çalıştığımı sistemde gösterebiliyormuyum? Umarım anlatabilmişimdir, şimdiden teşekkürler.

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica