Duyuru : İş Sağlığı Ve Güvenliği Güz Dönemi Yarıyıl Sonu Sınav Giriş Belgeleri

• Konbuyu başlatan Üye silindi 110025
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 110025

Guest
28 - 29 Ocak 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı Sınav Giriş Belgeleri yayınlanmıştır. Giriş belgelerinize http://obs.atauni.edu.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

selin simsek

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Ya cok uzak yerlerde giricem yine sınava ya. Zaten calisiyorum. Eve ölü gibi geliyorum. Off.

Ü

Üye silindi 110025

Guest
Merhaba Selin Hanım; Kayıt dondurma talebinde bulunmak istiyormuşsunuz Üniversitenin yönetmeliğine göre; ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ÖN LİSANS VE LİSANS EĞİTİM-ÖĞRETİM VE SINAV YÖNETMELİĞİ Kayıt Dondurma MADDE 34 - (1) Kayıt dondurmak için yapılacak başvurular ders kaydı yaptırmış olmak şartı ile yarıyılın/yılın ilk on iş günü içinde yapılır. Ancak bir eğitim-öğretim yılı kayıt dondurmak isteğinde olan öğrenciler için ders kaydı yaptırma şartı aranmaz. Bu öğrenciler başvurularını ders kayıt süresi içinde yapar. Sağlık nedenine dayanan kayıt dondurma istekleri bu sürenin dışındadır. Öğrencinin kayıt dondurma isteği bir yarıyıldan/yıldan az olamaz. Haklı ve geçerli nedenler çerçevesinde eğitim-öğretim süresince en çok iki yarıyıl/bir yıl süre ile kayıt dondurulabilir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.