Soru : İş Kazalarının Önlenmesi İle İlgili Çalışanlar İle Görüşme

volkan8490

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Değerli Arkadaşlar,
İş kazalarının önlenmesi, yaşanan kazaların kök nedenleri gibi konularda kısım çalışanları ile görüşmeler yapacağım. Onların yaklaşımlarını, önerilerini alacağım. Bu görüşmelerde sorulacak/değerlendirilecek sorular, konu başlıkları neler olmalı. Soru listesi, anket vb. hazırlamak istiyorum. Yapılan görüşmelerde elde ettiğim verileri rapor olarak sunacağım. Bu konuda neler tavsiye edersiniz. Katkılarınız olursa çok memnun olurum.

Burak Bilen

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Kök neden analizi formunuz var mı?

Arif Saraydemir

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Değerli Arkadaşlar,
İş kazalarının önlenmesi, yaşanan kazaların kök nedenleri gibi konularda kısım çalışanları ile görüşmeler yapacağım. Onların yaklaşımlarını, önerilerini alacağım. Bu görüşmelerde sorulacak/değerlendirilecek sorular, konu başlıkları neler olmalı. Soru listesi, anket vb. hazırlamak istiyorum. Yapılan görüşmelerde elde ettiğim verileri rapor olarak sunacağım. Bu konuda neler tavsiye edersiniz. Katkılarınız olursa çok memnun olurum.
Merhaba,
Aşağıdaki sorular örnek olabilir.

1) Yaptığın iş ve çalışma ortamında en önemli riskler nelerdir?
2) Çalışma Talimatları nerede, bilgiye ihtiyacın olduğunda kime soruyorsun?
3) Yeni bir risk veya iş güvenliği iyileştirme önerin için kime başvurursun?
4) Hiç kılpayı olay yaşadın mı? Olayı hangi yolla bildiriyorsun?
5) En son ne zaman amirinle İş Güvenliği hakkında konuştun ve ne zaman eğitim aldın?
6) İş Güvenliği senin güvenliğin ve şirketimiz için neden önemlidir?
7) Tespit ettiğin risklerden diğer çalışanların haberdar olmasını nasıl sağlarsın?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.