iş güvenliği uzmanlığı sertifika numarası hakkında

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında İsmail Polat RAHAT tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. İsmail Polat RAHAT

  İsmail Polat RAHAT TÜİSAG Üyesi  Bildiğim kadarıyla iş güvenliği uzmanlığı belgesinin elimize ulaşması baya bir zaman alıyormuş. 7 Haziranda sınav sonuçları açıklandığında iş güvenliği uzmanlığı sertifika numaramızı öğrenebilicek miyiz? Çünkü sertfika numarasıyla iş yapabiliyoruz,belgenin elimize gelmesini beklemek zorunda değiliz.


   
  esat1903 bu yazıya teşekkür etti.
 2. turkerates

  turkerates TÜİSAG Üyesi

  sınav açıklandıktan 1 hafta sonra kadar hatırladığım kadarıyla basılmaya başlanıyor 0312 2966469 numaralı telefondan ömer beye ulaşırsan o ilgileniyordu bu konularla kendisi bilgilerinizi verdikten sonra sertifika numaranızı söylüyor.

   
  rauf, suleymangurgen, tgbdgcn ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
 3. İsmail Polat RAHAT

  İsmail Polat RAHAT TÜİSAG Üyesi

  Çok teşekkür ederim paylaşımınız için.

     

   
 4. Haluk DEMİRCİOĞLU

  Haluk DEMİRCİOĞLU TÜİSAG Üyesi

  sınavdan ne kadar zaman sonra belge elimize geçer acaba

   
 5. Hakiki Bilgi

  Hakiki Bilgi TÜİSAG Üyesi

  21 ekim sınavına girdim,belge elime 25 ocak ulaşmıştı,
  Şimdi sayının daha fazla olduğu göz önüne alınırsa birde yanlış soruların iptali eklenirse bu zaman aralığı daha fazla olabilir.

     

   
 6. Hakiki Bilgi

  Hakiki Bilgi TÜİSAG Üyesi

  Aslında sertifika numarası ile iş yapamıyorsunuz ,nedeni ise isgkatip üzerinde sözleşme yapabilmeniz için belgenizin elinize ulaşması gerekiyor,böylece havuza kayıdınız yapılıyor.Ve edevlet ile giriş yaptığınızda sertifika durumu aktif ve teslim edilmiştir diyor.

   
 7. Sercan SELÇUK

  Sercan SELÇUK TÜİSAG Üyesi

  şimdi biz birde birkaç ay sertifika için mi bekleyeceğiz:) eminmisiniz belge numarası ne zaman elimizde oluyor . yani bu düzen cok sacma sınava gir kazan sonra sertifikayı bekle 1 -2 ay . yani sertifika almak zorundamıyız ? yada işe başlamak görevlendirilmek için sertifika no sunu bize gönderecekler mi?
   
 8. ENES SAKARYA

  ENES SAKARYA TÜİSAG Üyesi

  Anlayamadığım ve aklıma yatmayan bir nokta var!!!!

  Madem ilgili sertifika veya sicil veya uzman no,adına her ne denirse,bu numarayı sonuçlar açıklandıktan sonra ilgili kurumu ve şahsı aradık ve numarayı aldık,kullanamıyacağım numarayı kurum bana niye veriyor,ilgili numarayı almanın esprisini bir türlü anlamış değilim.

  Lakin aklım ve mantığım gereği kullanamıyacağım bir numarayı bana vermezler diye düşünüyorum sınavı geçtim,numaramı aldım İSG Katipten giriş yaparak çalışabilirim diye düşünüyorum,bu konuda daha önce uygulama yapmış Uzman arkadaşlarımız var ise bize bu deneyimlerinden bahsetmeliler veya kesin ve net bir bilgi var ise Doğru Tektir onu burada paylaşsınlar ki,bu belirsizlik ortadan kalksın.

  Saygılarımla;
  Enes SAKARYA   
  FİRDEVS YAMAK bu yazıya teşekkür etti.
 9. mustafa saral

  mustafa saral TÜİSAG Üyesi

  katılıyorum sana .sertifikanın elimize ulaşmasını beklemek lüzumsuz doğrusu isg katip ne diyor ona bakmak lazım bilen varsa paylaşsın eğitim kurumları bu işleri hızlandırmalı.bizim kurum ayı 25 nde gönderecekmiş.neden 25 i.anlamış değilim.

     

   
 10. Onur ATALAY

  Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

  herkes eğitim kurumunun bulunduğu şehirde değil diğer şehirdekilerin evrakları kursa ulaştırması bir süreç sonuçta.   
 11. Hakiki Bilgi

  Hakiki Bilgi TÜİSAG Üyesi

  Ekteki dosya'da ki gibi İSG Katip'ten giriş yapabilmen için sertifikanın teslim edilmesi ve aktif olması lazım.Zaten devlet işlerinin çoğunda mantıkta aramaman lazım   

  Ekli Dosyalar:

Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşÜyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

 1. isg sertifika no nasıl

Yandex.Metrica