Iş Güvenliği Eğitimi Hakkinda

taso84

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar merhaba,
Ben siteye yeni üye oldum.Bir konu hakkında bilgi ve tecrubelerinize dayalı bir soru sormak istiyorum.
Ankara özel bir şirkette İnşaat Mühendisi olarak görev yapıyorum.
İş güvenliği eğitimi alıp, sertifika sahibi olmak istiyorum fakat şu anki iş yoğunluğundan kursa kayıt yaptırıp kursa katılmama pek imkan verilmiyor.
Sizce mayıs yerine bir sonraki sınav dönemine hazırlansam nasıl olur?
Yani mayıs ayındaki sınavın bir sonrakine göre avantajı (konu-ders içeriği) var mı?
Aradaki süre kaybı sizce büyük bir kayıp olabilir mi?
Bir de Ankara için önerebileceğiniz bir kurs var mı?
Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Saygılarımla...

Haluk DEMİRCİOĞLU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
mayıs sınavında 6331 sayılı yasan mesul değilsiniz sadece 4857 sayılı yasadan sorumlusunuz mayıstan sonraki sınavda müfredat değişiyor. tahminim biraz daha zorlaşabilir. ankarada en çok tavsiye edilen kurs riskmed ben detama gidiyorum mayıs sınavına yer yok dolu. bir sonraki sınavı için yazılabilirsin. diğer kurslardan haberim yok boş olan olabilir. fiyatlar her geçen gün artıyor. eğitimlerin yüzde doksanına katılma zorunluluğunuz var. vakit ayıramam derseniz sıkıntı yaşarsınız ben çalışmadığım halde zor yetiştiriyorum dersleri. umarım yardımcı olmuşumdur...

iyi çalışmalar

Haluk DEMİRCİOĞLU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
detamı da tavsiye ederim eğitim kalitesi güzel

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.