Iş Güvenliği Çasgem Atamaları

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında thefuku tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. thefuku

  thefuku TÜİSAG Üyesi  Merhabalar ben iş güvenliği uzmanlığı alacagım mesela 2 tane işletmede çalışacagım benim sigortam nasıl ödenecek kısa zamanlı çalışsam ve iş güvenliği uzmanlarını çasgem atıyormuş duyduguma göre yardımcı olabilirmisiniz prosedürler nasıl?
  ayrıca mekatronik teknikeriyim illa mühendis olunmak şartı varmıdır?


   
  oktaybalcı bu yazıya teşekkür etti.
 2. gülenyüzlü

  gülenyüzlü TÜİSAG Üyesi

  Tekniker olarak sadece iş sağlığı ve güvenliği bölümü mezunları olabiliyorlar.sizler iki yıllık mekatronik mezunuysanız bölümünüzü bir mühendislik dalında dört yıla tamamlamanız gerekmektedir.mühendislik dalında dikey geçiş zor oluyorsa teknik eğitim fakültelerinede dikey geçiş yapabilirsiniz .sizlere izin verilen bölümler listesi vardır bu liste dahilinde dikey geçiş yapmadan mevcut durum dahilinde (6331 sayılı kanun) iş güvenliği uzmanı olamazsınız .
  saygılarımla​


   
  ATURAN bu yazıya teşekkür etti.
 3. thefuku

  thefuku TÜİSAG Üyesi

  Evet anladım ben geçiş yaptım çalışma ekonomisi end ilişkiler bolumune acık ogretımden, mezun olma şartı varmı şimdi okurken egıtımlerı alabilirmiyim
  Yardımlarınız için teşekkür ederim.

     

   
 4. fatihzkn

  fatihzkn TÜİSAG Üyesi

  Dostum isg teknikerleri,mühendisler,teknik öğretmenler,fen edebiyat (fizik,kimya) bölüm mezunları isg uzmanlığına başvurabiliyorlar.

   
 5. gülenyüzlü

  gülenyüzlü TÜİSAG Üyesi

  Okurken İSG eğitimi alamazsınız ayrıca sizin okuduğunuz bölümde mezuniyet olarak kapsam dışında kalmaktadır.fatih beyin yazdıgı bölümleri bitirmeniz gerekmektedir
  saygılarımla

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica