Soru : İş Güvenliği Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans ( İzmir )

İş Güvenlik Uzmanı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
İzmirli Arkadaşlara Sesleniyorum,
Sizlerde iş güvenliği alanında yüksek lisans yapmak istiyorsanız size güzel bir haberim var. Gediz Üniversitesi ile yaptığım görüşmede Eylül ayında İş Güvenliği uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisans programını başlatacaklarını söylediler. Henüz 6 ay var biliyorum ancak son ana kalmadan burada bir grup kurabilirsek kayıt tarihi geldiğinde sıkıntı çekmeden kayıt yaptırabilir ve toplu indirimlerden faydalanabiliriz. Tabiki bu durum sadece Gediz Üniversitesi için değil İzmir içinde yer alan diğer bütün üniversiteler ile ilgili gelişmeleri buradan paylaşıp bir grup kuralım. Kayıt fiyatının düşeceğini de söylediler. Katılmak isteyenler buraya mesaj bıraksın lütfen.

Görkem DEMİRÖRS

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
başka varmı uzaktan eğitim veren ?

okhan

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Sizlerde iş güvenliği alanında yüksek lisans yapmak istiyorsanız size güzel bir haberim var. Gediz Üniversitesi ile yaptığım görüşmede Eylül ayında İş Güvenliği uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisans programını başlatacaklarını söylediler. Henüz 6 ay var biliyorum ancak son ana kalmadan burada bir grup kurabilirsek kayıt tarihi geldiğinde sıkıntı çekmeden kayıt yaptırabilir ve toplu indirimlerden faydalanabiliriz. Tabiki bu durum sadece Gediz Üniversitesi için değil İzmir içinde yer alan diğer bütün üniversiteler ile ilgili gelişmeleri buradan paylaşıp bir grup kuralım. Kayıt fiyatının düşeceğini de söylediler. Katılmak isteyenler buraya mesaj bıraksın lütfen.

11 Bin TL den bahsediyorlar. En fazla 1000-2000 düşerler en az 9-10 Bin olur. Bu da çok fazla yüksek lisans için.

izmir35

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bence de fiyatlar çok yüksek. Amaç sadece para kazanmak...

İş Güvenlik Uzmanı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Kesinlikle katılıyorum, nedeni ise İzmir' de iş güvenliği yüksek lisans programı açan fazla üniversite olmaması. Rekabet arttıkça fiyatlar da düşecektir zaten ve unutmayın ki ileride iş güvenliği alanında yüksek lisans yapmanın iş hayatında çok faydasını göreceksiniz.

binnur miniç

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ben katılmak isterim,haber vermenizi rica ediyorum.****kesildi*******

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bulut YÜKSEL

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar.izmirde ege yada 9 eylül üniversitelerinin tezli yada tezsiz yüksek lisans programları hala yokmudur?

izmir35

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)

İş Güvenlik Uzmanı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Ege üniversitesinde tezli yüksek lisans mevcut ve kayıtlar başladı. 9 Eylül Üniversitesinde ise malesef yok. Gediz Üniversitesi ile görüştüm tezsiz yüksek lisans fiyatı 11.250 TL ve indirim yapılmadığını söylediler. Uzaktan eğitimin ise YÖK tarafından kabul edilmediğini ilettiler.

okan dasdemir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Dokuz eylül üniversitesinde de vardır artık üstelik ikinci öğretim.
"İş Sağlığı ve Güvenliği tezli ve tezsiz-ikinci öğretim yüksek lisans programlarımız açılmıştır ve 2014-2015 güz yarıyılı için öğrenci başvuruları alınmaya başlanmıştır."

Osman OK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Uzaktan eğitim uygundur ama sınav tarihi nedir. Aralık 2018 kaçırıldı heralde?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.