Tartışma : İnşaat Teknolojisinden İsg'ye Geçmek

Ugurkum99

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba öncelikle şuan deu insaat teknolojisi(1.sinifda) okuyorum. Bu ara donemde 4 yillik isg sinop uni. de kontenjan oldugunu fark ettim. Puanım da orayı tutuyor. Sizce bolumum değiştirmeli miyim ?

que

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba öncelikle şuan deu insaat teknolojisi(1.sinifda) okuyorum. Bu ara donemde 4 yillik isg sinop uni. de kontenjan oldugunu fark ettim. Puanım da orayı tutuyor. Sizce bolumum değiştirmeli miyim ?

kesinlikle öyle bir hata yapmanızı istemem ki yaklaşık 17 yıldır iş güvenliği alanında çalışan bir mühendis ve öğretim görevlisi olarak bunu söylüyorum.
iş güvenliği uzmanı olmak için mezun olduktan sonra eğitimlere katılabilir ya da yüksek lisans yapabilirsiniz.
ama isg okursanız inşaat mühendisi olamazsınız.

ANIL YILMAZ

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
kesinlikle öyle bir hata yapmanızı istemem ki yaklaşık 17 yıldır iş güvenliği alanında çalışan bir mühendis ve öğretim görevlisi olarak bunu söylüyorum.
iş güvenliği uzmanı olmak için mezun olduktan sonra eğitimlere katılabilir ya da yüksek lisans yapabilirsiniz.
ama isg okursanız inşaat mühendisi olamazsınız.
Kendi bölümünü oku, geçebiliyorsan mühendisliğine geçiş yap. Daha sonra eğitim veya tezsiz yüksek lisans ile uzmanlık sertifikasını zaten alabilirsiniz.

ahmetkartal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Şahsım adına öncelikle kendi bölümünü bitir. Hatta DGS ile veya tekrar sınava girerek mühendisliğe tamamla ardından düşünürsen isg ye geçiş yap. Ben yaklaşık 8 yıldır piyasanın içindeyim gün geçtikçe kötüye gidiyor bizim sektör de işler. Hatta ben şuan sektör değiştirmek için arayış içerisindeyim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.