Ifs Sistemi

mucahit57.

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba gıda firmamda denetimle alakalı böyle bişey istemişler ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı dosya ekinde bilgiler

IFS sistemi kapsamında ilgili olduğumuz mevzuatları takip ediyor olmamız isteniyor. İSG ile ilgili firmamızın ilgili olduğu mevzuatlar nelerdir? Ekte bende olan bir genel listeyi sizinle paylaşıyorum. Bunlar bizim ilgili olduğumuz yada benim listemde olmayıp sizde var olan başka bir mevzuat veya standart varsa bir liste paylaşmanızı rica ederim. Bu listede mevzuatın ilk yayınlanma tarihi ,resmi gazete numarası ve son revize tarihi, resmi gazete numarası, rev numarası olarak paylaşmanız gerekmektedir. Sonrasında da bu mevzuatları siz takip ediyorsunuz mevcutta zaten. Her hangi bir değişiklikte bilgilendirmenizi rica ederim.

Ekli dosyalar

• İSG-ÇEVRE STANDART MEVZUAT.xlsx
    36.4 KB · Görüntüleme: 51
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.