Her İş Kazasında Karakolda İfade Vermek

Murat Muzacc

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Merhaba,
Kocaelide hizmet vermiş oldugum firmada ufak kazalar olmakta. Ancak bir aydır her iş kazasında şüpheli olarak ifadeye çağrılıyorum. Önceden de çağırıyolardı ancak arada sırada. Artık en ufak bir kaza olsun hemen ifade alınıyor. Sebebini sorduğumda savcının talimatıyla her iş kazasında iş güvenliği uzmanının ifadesinin alınmasını istediğini söyldiler. Bu durum çok rahatsız edici olmaya başladı akşamın bi saatinde arayıp ifadeye gelin deniyor. Sizin çalıştığınız illerde de işleyiş bu şekilde mi yoksa bizim şansımıza savcıdan kaynaklı mı ? Teşekkürler.

c.g

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba,
Kocaelide hizmet vermiş oldugum firmada ufak kazalar olmakta. Ancak bir aydır her iş kazasında şüpheli olarak ifadeye çağrılıyorum. Önceden de çağırıyolardı ancak arada sırada. Artık en ufak bir kaza olsun hemen ifade alınıyor. Sebebini sorduğumda savcının talimatıyla her iş kazasında iş güvenliği uzmanının ifadesinin alınmasını istediğini söyldiler. Bu durum çok rahatsız edici olmaya başladı akşamın bi saatinde arayıp ifadeye gelin deniyor. Sizin çalıştığınız illerde de işleyiş bu şekilde mi yoksa bizim şansımıza savcıdan kaynaklı mı ? Teşekkürler.
Haklısınız, işyeri müdürü dahi çağırılmiyor.Bilirkisi fabrikayı dahi görmeden rapor tutuyor,günah keçisi aranıyor.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.