Halı Yıkama Fabrikası Risk Analizi

emre73

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Diğer
Arkadaşlar merhaba

ben yüksek lisans tezsiz ara sınav dönem ödevim için halı yıkama fabrikası ile ilgili olarak risk analizi yapmak istiyorum fakat pek fazla bilgiye sahip değilim sizlerden ricam yardımcı olabilirmisiniz genel olarak nasıl birşey yapıcam hangi metotları kullanıcam ve bu metotları nasıl kullanıcam o içinde rakamları neye göre belirliyecem.

Teşekkürler herkese iyi forumlar.

tnr.kmz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Analiz yöntemi olarak Fine&Kinney yöntemini belirleyebilirsiniz. İçindeki rakamlar dediğiniz sanırım olasılık, şiddet gibi veriler. Bunlarla ilgili olarak size ğeiitm verilmiş olması gerekli dilerseniz ders notlarınıza bakın. Riskleri belirlemenin en iyi yolu elbebtte gerçek bir işletmeye gitmek olacaktır. İşletmeyi ziyaret ederek elektrik, sıkışma ezilme, kayma, düşme, termal konfor, kimyasalların temas veya solunması gibi konulara yoğunlaşarak bir çizelge hazırlayabilirsiniz. Hazırlayacağız çizelge için excel kullanmanız mantıklı olabilir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.