Form Güvenlik Kültürü Seviyeleri Hakkında

M.kurt

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Merhaba arkadaşlar; bakanlığın yayınladığı güvenlik kültürü seviyeleri dökümanını kaynak alarak hazırladığım güvenlik kültürü seviye belirleme formu ektedir. Güvenlik kültürü seviyesinin artırılmasında faydalı olacağını umuyor, herkese kazasız çalışmalar diliyorum.

Ekli dosyalar

• GÜVENLİK KÜLTÜRÜ SEVİYE BELİRLEME.pdf
    149.6 KB · Görüntüleme: 171
  • güvenlik kültürü.pdf
    964.4 KB · Görüntüleme: 160

fbturk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba arkadaşlar; bakanlığın yayınladığı güvenlik kültürü seviyeleri dökümanını kaynak alarak hazırladığım güvenlik kültürü seviye belirleme formu ektedir. Güvenlik kültürü seviyesinin artırılmasında faydalı olacağını umuyor, herkese kazasız çalışmalar diliyorum.
Puanlama için bir fikir-öneri.

Ekli dosyalar

• Puanlama.jpg
    Puanlama.jpg
    67.1 KB · Görüntüleme: 41

M.kurt

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Puanlama için bir fikir-öneri.
Tekrar merhaba, puanla sistemi size fikir verebilir ancak seviyeleri belirlemek için yeterli olmayacağını düşünüyorum. Çünkü mesala patalojik seviye için hataların üstü kaptalıyor mu sorusuna evet işaretlenirse diğer tüm sorular uygun olsa dahi iş yeri patalojik seviyededir. Daha net bir çalışma olması için herkesten destek bekliyorum, bende üstünde çalışacağım, Türküye' de güvenlik kültürünü oluşturamaz isek kazaları önlememiz hayli zor olacak. Herkese şimdiden teşekür eder kazasız çalışmalar dilerim.

fbturk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Tekrar merhaba, puanla sistemi size fikir verebilir ancak seviyeleri belirlemek için yeterli olmayacağını düşünüyorum. Çünkü mesala patalojik seviye için hataların üstü kaptalıyor mu sorusuna evet işaretlenirse diğer tüm sorular uygun olsa dahi iş yeri patalojik seviyededir. Daha net bir çalışma olması için herkesten destek bekliyorum, bende üstünde çalışacağım, Türküye' de güvenlik kültürünü oluşturamaz isek kazaları önlememiz hayli zor olacak. Herkese şimdiden teşekür eder kazasız çalışmalar dilerim.
Bu gibi şartlar çarpan etkisiyle 0 a götürme şartı olabilir. Ölçülebilirlik için sayısal veri şart. Formül oluşturmak gerek.

M.kurt

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Biraz daha netleştirmek için yeni güncellemeler yaptım umarım faydalı olur. Herkese güvenli çalışmlar.

Ekli dosyalar

• GÜVENLİK KÜLTÜRÜ SEVİYE BELİRLEME01.pdf
    171.7 KB · Görüntüleme: 87
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.