Soru : Geçici İşçi Çalıştırma Hk

gülhan_

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Merhaba ;

holding binasında bürolar için tadilat yapılıyor farklı bir mimarlık şirketine yaptırıyoruz çalışan personelden istenmesi gerekenler neler yardımcı olurmusunuz

6666 Kübra

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
Gülhan Hanım, size bağlı olmakla beraber ben olsam; mimarlık firmasının igu ve işyeri hekimi atamalarını isterim. Yaptıkları işe dair imzalı risk değerlendirmelerini, son 1 yıl içinde yaptıkları tatbikatları ve acil durum planlarını, sgk hizmet döküm listelerini, kkd teslim tutanaklarını, ekipte daimi en azından 1 kişinin (küçük bir alan ve imalat olduğunu düşünüyorum) ilkyardım serfikasını isterim. Personelin ek-2 sağlık raporu, sabıka kaydı, yasal isg eğitimleri, mesleki belgelerini isterim. Hatta firmanın emniyetli çalışma yöntem bildirimleri varsa yaptıkları işe dair tadından yenmez :) iş izinlerini de hatırlatmak isterim kontrollü bir şekilde ilerlenmesi için.

gülhan_

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Gülhan Hanım, size bağlı olmakla beraber ben olsam; mimarlık firmasının igu ve işyeri hekimi atamalarını isterim. Yaptıkları işe dair imzalı risk değerlendirmelerini, son 1 yıl içinde yaptıkları tatbikatları ve acil durum planlarını, sgk hizmet döküm listelerini, kkd teslim tutanaklarını, ekipte daimi en azından 1 kişinin (küçük bir alan ve imalat olduğunu düşünüyorum) ilkyardım serfikasını isterim. Personelin ek-2 sağlık raporu, sabıka kaydı, yasal isg eğitimleri, mesleki belgelerini isterim. Hatta firmanın emniyetli çalışma yöntem bildirimleri varsa yaptıkları işe dair tadından yenmez :) iş izinlerini de hatırlatmak isterim kontrollü bir şekilde ilerlenmesi için.

emniyetli çalışma yöntem bildirimleri gibi bir belgeleri olmadığını söylediler alınması şartmı aceba ?

6666 Kübra

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
emniyetli çalışma yöntem bildirimleri gibi bir belgeleri olmadığını söylediler alınması şartmı aceba ?
Yok tabi ki de şart değil size ve inşaat ekibine faydası olurdu sadece. Resmi olarak diğer evraklar yeter size zaten uzman hekim sözleşmelerini ve personel evraklarını size verdikten sonra onlar bile yeterli zaten bizim açımızdan şartlar anlamında

gülhan_

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
teşekkürler bilgi için bu arada
Yok tabi ki de şart değil size ve inşaat ekibine faydası olurdu sadece. Resmi olarak diğer evraklar yeter size zaten uzman hekim sözleşmelerini ve personel evraklarını size verdikten sonra onlar bile yeterli zaten bizim açımızdan şartlar anlamında

Teşekkürler bilgi için söylediğiniz belgeleri istedim iyi günler

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.