Soru : Gebe Ve Emziren Bayanlar İçin Risk Analizi

Hakan DAĞ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar Gebe ve Emziren Bayanlar için elinde risk analizi veya kaynak olan var mıdır ?
Varsa eğer paylaşabilir misiniz Teşekkür Ederim.
İyi Çalışmalar...

gamzeli81

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhabalar Gebe ve Emziren Bayanlar için elinde risk analizi veya kaynak olan var mıdır ?
Varsa eğer paylaşabilir misiniz Teşekkür Ederim.
İyi Çalışmalar...
İnsani davranışlar, özel politika gerektiren çalışanlara dair tehlikelere ait risk değerlendirmesine benimde ihtiyacım var. Elinde olan varsa paylaşabilir mi lütfen? Çok sevinirim.

Hakan DAĞ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Ben çok uğraşlar sonucunda gebe çalışanlar, eski hükümlü çalışanlar ve engelli çalışanlar için risk analizini hazırladım 50 maddeye yakın bir şeyler ortaya çıkarttım. Kimse yardımcı olmadı belki de elinde yoktu kimsenin bayanlara danıştım, engellilere danıştım ama güzel bir risk analizi ortaya çıkarttım. Bence sizde öyle yapın araştırıp yapmak hazıra konmaktan çok daha faydalı oluyor bunu anlamış oldum. Size de tavsiye ederim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.