Evde İş Güvenliği

krisografi

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar merhaba,
off the job safety kapsamında bir kampanya başlatıyoruz. evde iş güvenliğiş ile ilgili ne tür çalışmalar yapılabilir, eğitim, broşür...vb dışında.
Elinde bu tarz dökümanlar varsa paylaşabilir mi?
tşk

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)

FUNDA3426

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Doğal gaz dedektörü, topraklama tesisatı, yüksek ve devrilebilecek eşyaların sabitlenmesi, evde çalışan sigortalının kullanması gereken kişisel koruyucu donanımlar, elektrik prizi ve elektrikli ev aletleri kullanma talimatları ve arızaları, kullanılan temizlik ürünlerinin msds leri vb.

krisografi

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
eğitimlere bu konuları dahil edeceğim. teşekkürler, ancak konuların dışında bana promosyonlar da yapmalıyım, farklı fikirlere ihtiyacım var

YFŞ

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
bebekler yürümeye başladıklarında kapılara ellerini sıkıştırırlar ve bazen bu kırık yada uzuv kopması olarak da karşılaşılan bir tehlikedir. O yüzden kapılara kapanmasını önleyici aparatlar takılır. Ayrıca yine sehpa, kütüphane, masa gibi mobilyalarında köşeleri ve keskin yerleri yumuşak sünger tarzı kuruyucu bantlar ile muhafaza edilmelidir.
:)

Mehmet Gençoğlu

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
krisografi gerçekten güzel bir çalışma hazırlıyorsunuz tebrik ederim. bu kampanyayı hangi kurum ya da firma hazırlıyor merak ettim?
Eğer bütçesi olan bir kampanya ise evdeki bu tarz tehlikeleri anlatan kısa film şeklinde bir çalışma da hazırlanabilir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.