Endüstriyel Taşımacı Myk Hakk.

Berkay Bengütaş

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba sayın meslektaşlarım

MYK ilgili tebliğine göre RT forklift elektrikli transpalet vb ekipmanların 2022 5. aydan itibaren MYK alma zorunluluğu geldi bildiğiniz üzere. Konu ile araştırmalarımız üzerine bu tebliğin yürütme durdurulması ile ilgili kararlar ve sürücü kursları ile ilgili yaptığımız görüşmelerde de ÇSGB görüş ve öneri yazılarına konu ile ilgili erişim sağladık bilgilerinize. Konu ile ilgili ayrıca bilgi sahibi olanların fikirlerini rica ederim.
1667200311811.png

Ekli dosyalar

• MYK DAVASI.pdf
    438 KB · Görüntüleme: 90

tuce__turan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Ben de konu ile ilgili ilgili birime görüş sormuştum, bana bu şekilde dönüş yaptılar. Dosya ektedir.

Ekli dosyalar

• 2022 BELGE ZORUNLULUĞU +5580.docx
    521 KB · Görüntüleme: 127

Arif Saraydemir

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar merhaba,
Forklift operatörlerinin mesleki yeterlilik belgesi alması ile ilgili ekteki danıştay raporunun yürütmeyi durdurma kararı alması geçerli midir? Şu an zorunluluk ne durumda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Ekli dosyalar

• Endüstiryel Taşımacı Danıştay kararı.pdf
    2.4 MB · Görüntüleme: 56

tuce__turan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar merhaba,
Forklift operatörlerinin mesleki yeterlilik belgesi alması ile ilgili ekteki danıştay raporunun yürütmeyi durdurma kararı alması geçerli midir? Şu an zorunluluk ne durumda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Danıştay kararı en son bu şekilde yazıyor sistemde, bu danıştay kararına itiraz olmuş muhtemelen, sonrasında da itiraz karar dilekçesi ret olmuş anladığım...Dosya en son askıda mı kalmış oluyor ozaman?
1669629499132.png

6666 Kübra

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
Ben riske atmıyorum aldırıyorum

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.