Risk Değerlendirmesi Elektronik Sektörü Risk Analizi

NeCRiS

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar transformatör ve bobin gibi elektrik malzemeleri üreten fabrika için risk analizi yapacağım. Fikirlerinizi bekliyorum.

bernat

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhaba, ben de şu an transformatör üretimi yapan bir firmada risk analizi yapıyorum. MYK'da mesleki doküman var oradan indirin, gerekli mevzuat yazıyor iş tanımında, onları inceleyin. MSDS'leri istedim, yağlı kağıt atıkları var, onları kontrol altına alsınlar çünkü yangın riski taşıyor o atıklar. ayrıca atık yağları var. onları ne yapıyorlar öğrenin. zor ama sürekli birşeyler okumanız lazım.

Gülerc

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
elinizde örnek bir risk analizi yada check list varmı bu sektörle alakalı?fikire ihtiyacım var

bernat

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
risk analizi örneği sektörel birşey değildir ve arama butonuna "risk analizi" yazarsanız pek çok örnek "format" çıkacaktır karşınıza.

Burcu58

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar bende elektronik ürünler satan bi markanın teknik yetkili servisine risk analizi yapcağım ama örnek bulamıyorum .. Bu konuda çalışması olanlardan acil yardımlarını bekliyorum.

igurel

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Mayıs sınavında C sınıfı sertifika almış olmama rağmen fiili olarak çalışmıyordum. Bir tanıdığın 3 kişi çalıştırdığı Elektrik motorları tamiri yapılan atölyesi için hazırladığım risk analizini ekliyorum. inceleyerek görüş ve önerilerinizi bildirir misiniz. Not şablonu bu siteden almıştım hazırlayan arkadaşın ellerine sağlık
"Bilgi paylaştıkça çoğalır"

Ekli dosyalar

• analiz.xlsx
    33.6 KB · Görüntüleme: 1,941

erkanbey

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Başlık elektronik ama benim gördüklerim elektrik :D elektronik deyince transistörler, tristörler, triyaklar vs gelir akla

Muhammed ÇİÇEKDEMİR

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar bana acil bilişim teknolojileri ve elektrik alanında için risk analizi örneği lazım yardımcı olurmusunuz

ömer.kurt

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
merhaba size dönüş oldu mu

seyitgul

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Diğer
arkadaşlar bana acil bilgisayar satıs ve teknik servis için risk analizi örneği lazım yardımcı olurmusunuz
Merhaba,

Bu konu ile alakalı benimde yardıma ihtiyacım var Bilişim Teknik Servis KLT-PL-01 Risk Analizi Değerlendirme ve İşleme Planı yardımcı olabilirmisiniz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.