Soru : C Sınıfı Iş Güvenliği Sertifikam Var. Geçici Madde Ilk Ya

mehmet007

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar benim farklı bir sorum olacak. C sınıfı iş güvenliği sertifikam var. Geçici madde ilk yayınlandığı tarihte 4000 pirim günüm vardı. Yani B veya A ya girebilecek durumda idim. Bildiğiniz üzere dilekçe başvuruları 12.10.2013 tarihinde son buluyordu. Bende nasıl olsa 2 sınav hakkım var diye düşünerek ilkinde B sınavına başvurdum daha sonraki sınavda da eğer geçersem A sınavına girerim diye planlayarak bu şekilde davrandım. Neden sonra 3 aralık 2013 te yeni bir duyuru yayınlandı (dilekçe başvurularımız bittikten sonra) ve bu düşüncemin bir şekilde önüne geçildi. Belki duyuru içerik olarak doğru olsa da yayımlanma tarihi zamanlama açısından yanlış diye düşünüyorum. Benim gibi olan ya da bana bu konuda yardımcı olabilecek veya bu konuyla ilgili yapılabilecek bir durum var mıdır? ombudsmanlığa başvurmayı düşünüyorum ? Konuyla ilgili Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

mfk321

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
evet sıkıntılı bir durum. umarım yanıt alabileceğiniz bir mercii bulursunuz.
anlamadığım bu son duyuru yapıldıktan sonra düzeltme imkanı sağlanmadı mı?
ben sağlandı diye biliyorum. bir daha tetkik edin duyuruları ve tam donanımlı olarak itiraz edin. Allah cc yardımcınız olsun.

mehmet007

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Yorumlarınız için teşekkür ederim Mfk 321 . Düzeltme imkanı sağlanmadı sadece bankalardan yatırılacak olan ücret bedelini 06.12.2013 tarihine kadar uzattılar.

mehmet007

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Yorumlarınız için teşekkür ederim Mfk 321 . Düzeltme imkanı sağlanmadı sadece bankalardan yatırılacak olan ücret bedelini 06.12.2013 tarihine kadar uzattılar.

mfk321

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
o zaman muhakkak bir girişimde bulunmak gerekli.
aynı ikileme ben de düşmüştüm. bir haksızlık olmaması için düzenleme yapılmalı diye düşünüyorum.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.