Bimer Ve Cumhurbaşkanlığına Yazalım

senerji

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Bilindiği üzere emeklerimizi tmdgk üzerinden sömürmek istiyorlar bununla alakalı bimer ve cumhurbaşkanlığı üzerinden şikayetlerimizi iletelim en azında 3 yere bakabilelim bireysel olarak lpg sorumlu müdürlükte işe yaramıştı. Üşenmeyin.

senerji

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
dostlar üşenmeyin yazın lütfen tmdgk kurmak kolay değil

Süleyman Kural

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
aynen bende yazdım BİMER'e

senerji

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
bugun bir acıklama yayımlamıslar ama tmgd kac yere bakabilir net bir sekilde yazmamıslar cidden ne yapmaya calısıyorlar anlamıyorum

arda AKILLI

Üye
TÜİSAG Üyesi
Yazı örneği varsa paylaşın katkımız olsun istedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

emredogan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
bakanlığa gerekli yazıyı yazdım ve karşılık olarak ;

Sayın ilgili;

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Tebliğinin Tehlikeli madde güvenlik danışmanının görev ve yükümlülükleri başlıklı 23 üncü maddesinin beşinci fıkrasında “Bir TMGD, istihdam edildiği işletme ile birlikte bu işletmenin temsilciliği veya şubeleri de dâhil olmak üzere en fazla beş yerde danışmanlık yapabilir. TMGDK bünyesinde hizmet veren bir TMGD, TMGDK tarafından hizmet verilen en fazla sekiz işletme için danışman olarak görevlendirilebilir.” hükmü yer almaktadır.

Bu hükümden de anlaşılacağı üzere bir TMGD istihdam edildiği bir işletmede sadece bu işletmenin temsilciliği veya şubeleri de dâhil olmak üzere en fazla beş yerde danışmanlık yapabilir. Başka bir işletmede danışmanlık yapamaz.

bu mail geldi yani bireysel olarak eğer şubesi varsa 5 yere bakabilecez sanırım.

senerji

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
bakanlığa gerekli yazıyı yazdım ve karşılık olarak ;

Sayın ilgili;

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Tebliğinin Tehlikeli madde güvenlik danışmanının görev ve yükümlülükleri başlıklı 23 üncü maddesinin beşinci fıkrasında “Bir TMGD, istihdam edildiği işletme ile birlikte bu işletmenin temsilciliği veya şubeleri de dâhil olmak üzere en fazla beş yerde danışmanlık yapabilir. TMGDK bünyesinde hizmet veren bir TMGD, TMGDK tarafından hizmet verilen en fazla sekiz işletme için danışman olarak görevlendirilebilir.” hükmü yer almaktadır.

Bu hükümden de anlaşılacağı üzere bir TMGD istihdam edildiği bir işletmede sadece bu işletmenin temsilciliği veya şubeleri de dâhil olmak üzere en fazla beş yerde danışmanlık yapabilir. Başka bir işletmede danışmanlık yapamaz.

bu mail geldi yani bireysel olarak eğer şubesi varsa 5 yere bakabilecez sanırım.
can sıkıcı maalesef bireysel olarak çalışacaklar tmdgk ile anlaşmak zorunda

murat canik

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar Ayrıaca BİMER' e TMGDK da çalışanların sadece 8 yer ile sınırlandırılmaması bu sayının arttırılması için BİMER e yazabiliriz.
Örnek olaran 8 adet parakande satış yapanbir akaryakıt istasyonunda çalışan TMGD ne yapacak çok fazla iş yükü olmayacak. yada sadece bir yer altı mozat tankından kapsama giren bir tesis te ne yapacak iş yükü çok olmayacak.8 yer değilde 12 yer olabilir 16 olabilir diye düşünüyorum.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.