Beton Prefabrik Yapı Elemanları Risk Analizi Hk.

Jacob

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar,
Beton prefabrik yapı elemanları üretim fabrikasında işe başladım risk analizi oluşturma çabası içindeyim.Elinde olan varsa yardımcı olabilir mi? Eksik kaldığım bi taraf görmediğim bir risk var mı görmek istiyorum bilmediğim durumları vs. Yardımcı olursanız sevinirim kazasız belasız günler diliyorum.

coeckevanaelst

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar,
Beton prefabrik yapı elemanları üretim fabrikasında işe başladım risk analizi oluşturma çabası içindeyim.Elinde olan varsa yardımcı olabilir mi? Eksik kaldığım bi taraf görmediğim bir risk var mı görmek istiyorum bilmediğim durumları vs. Yardımcı olursanız sevinirim kazasız belasız günler diliyorum.
Yakup Bey merhaba,

Fabrikanızdaki tehlikeler/tehlike kaynakları nelerdir?

Jacob

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Kalıphane,Bims ürünleri,Öngerme Alanı,Beton Santrali,Stok sahası ve sevkiyat gibi çalışma alanlarına sahibiz.İş makinesi ,kalıp makineleri, elektrik,montaj ekibinin yüksekte çalışması gibi tehlike yaratacak durumlar bulunmakta.

coeckevanaelst

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Umarım faydalı olur. İyi çalışmalar dilerim.

Ekli dosyalar

• yapi islerinde yüksekte çalışma.pdf
    4 MB · Görüntüleme: 229
  • Yuksekte Calısmalarda İSG.pdf
    5.6 MB · Görüntüleme: 116
  • EĞİTİM ELEKTRİK.pdf
    2.2 MB · Görüntüleme: 88
  • İş Ekipmanlarında İSG.pdf
    10.7 MB · Görüntüleme: 131
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.