Soru Bankası B Sınıfı İş Güvenlik Uzmanlığı Sınavı İçin

Şahin-yılmaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
İyi günler arkadaşlar. B sınıfı iş güvenlik sınavı için yönetmeliklerin yanında ayrıca bir çalışma kitabı almak istiyorum. En sağlam yayın hangisi konu özeti olarak.

Muruvetd

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
İyi günler arkadaşlar. B sınıfı iş güvenlik sınavı için yönetmeliklerin yanında ayrıca bir çalışma kitabı almak istiyorum. En sağlam yayın hangisi konu özeti olarak.

Şahin Bey kitap almanızı tavsiye etmem B sınavına hazırlanırken isem yayıncılığın kitabını aldım tüm soruları çözdüm ancak sınavdaki sorularla hiç alakası yoktu.Sınava en yakın sorular bana göre Hakan Erdoğan'ın paylaştığı sorular ve deneme sınavlarıydı. Size tavsiyem yönetmelikleri okuduktan sonra Hakan Erdoğanı takip edin. 3 aralık 2016 sınav sorularını aşağıya ekliyorum en azından ösym'nin soru tarzına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şahin-yılmaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Şahin Bey kitap almanızı tavsiye etmem B sınavına hazırlanırken isem yayıncılığın kitabını aldım tüm soruları çözdüm ancak sınavdaki sorularla hiç alakası yoktu.Sınava en yakın sorular bana göre Hakan Erdoğan'ın paylaştığı sorular ve deneme sınavlarıydı. Size tavsiyem yönetmelikleri okuduktan sonra Hakan Erdoğanı takip edin. 3 aralık 2016 sınav sorularını aşağıya ekliyorum en azından ösym'nin soru tarzına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar
Mürüvet hanım birde hangi kanunlara çalışmam lazım. Yönetmelikleri nereden bulabilirim.

Muruvetd

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Mürüvet hanım birde hangi kanunlara çalışmam lazım. Yönetmelikleri nereden bulabilirim.

4857, 6331, 5510 (İş kazası sayılan durumlar gibi işimizle ilgili olan alanları) sayılı kanunları, İLO Sözleşmelerinin sayılarını ve isimlerini mutlaka bilin. Bilgit.com'dan tüm güncel yönetmeliklere ulaşabilirsiniz. Zamanınız varken tüm yönetmelikleri okuyarak kendinize özet çıkarmanızı tavsiye ederim. Diğer hap bilgilerde okuduklarınız havada kalabilir yada güncelliğini yitirmiş olabilir.

Selçuk Çiftlik

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)

Selamlar,

Sınavda çıkacak soru dağılımları ile ilgili detayları "EK 1: Temel Eğitim Müfredatı Konuları" dosyasında bulabilirsiniz.

Ayrıca konu yaklaşık ağırlık ortalaması da aşağıdaki gibi;
- Hukuk %5
- Genel İSG Konuları %15
- Mevzuat %30
- Sağlık %10
- Teknik %40.

Başarılar diliyorum.

Muruvetd

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
hakan erdoğan kim biri bana mail versem b ile alakalı elindeki özetleri vs paylaşamaz mı?

Hakan ERDOĞAN sınava hazırlık soruları, özetleri ve videoları hazırlayan A sınıfı iş güvenliği uzmanıdır. Kendisinin youtubeda videolarıda vardır. ***KESİLDİ*** ben Aralık 2016 B Sınavından 84 ile geçtim ve Hakan Hocanın paylaştığı sorulara çok yakındı sınav soruları hocanın notlarına çalışmanızı tavsiye ederim. İyi Çalışmalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ömer Bulutt

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Hakan ERDOĞAN sınava hazırlık soruları, özetleri ve videoları hazırlayan A sınıfı iş güvenliği uzmanıdır. Kendisinin youtubeda videolarıda vardır. ***KESİLDİ*** ben Aralık 2016 B Sınavından 84 ile geçtim ve Hakan Hocanın paylaştığı sorulara çok yakındı sınav soruları hocanın notlarına çalışmanızı tavsiye ederim. İyi Çalışmalar
Merhaba,
ben de B sınıfı isg sınavına gireceğim Hakan beyin paylaştığı soru ve özetleri paylaşmanız mümkün mü acaba?

Muruvetd

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.