Eğitim-Sunum - Asansör İstanbul 2017 Sunumları | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Eğitim-Sunum Asansör İstanbul 2017 Sunumları

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Semineri ve Sempozyumları' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Asansör İstanbul 2017 sunumları ekte yer almaktadır.

6666, Soner Özdemir, Tolga_34 ve 4 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. iso9001

iso9001 TÜİSAG Üyesi

teşekkür ederim karınca kararınca emeği geçen herkesin eline koluna sağlık.....

3. Tolga_34

Tolga_34 TÜİSAG Üyesi

Asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bant üreticileri fuarı - 2017'ye ben de katıldım. Hatta bu sunumların hepsine her gün gidip dinledim. İSG uzmanı arkadaşlar, üniversite öğretim üyeleri çok iyi çalışmalar yapmışlar ve farkındalık yaratmaya çalıştılar. Hatta ve hatta -emin olun- konferans verilen alanda stand açmış üretici firma temsilcileri de dahil ziyaretçilerden de gelip dinleyenler oldu.
    Fakat benim bir tek şey dikkatimi çekti , bir tane bile iş güvenliği uzmanı arkadaşımız bu konferansta yapılan sunumları dinlemeye gelmemişti :( :(
    Neyse, tüm sunumları burada paylaştığınız için çok teşekkür ederim, içerik olarak -eğer ! - iş güvenliği uzmanı arkadaşlarımız incelerler ise bir çok konuda kendilerine yardımcı olarak bilgiler var.

6666 ve Gamze bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica