Duyuru : 9 Yeni Ulusal Meslek Standardı Yayımlandı

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ulaştırma, Lojistik ve Haberleşme sektöründe; Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı (Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürlüğü) ve Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR), Bilişim Teknolojileri sektöründe; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Kimya, Petrol, Lastik ve Plastik sektöründe; Türkiye Petrol Rafinerileri (TÜPRAŞ), Adalet ve Güvenlik Sektöründe; Türkiye Yangından Korunma Derneği tarafından hazırlanan meslek standartları ilgili sektör komiteleri tarafından incelenerek MYK Yönetim Kurulu tarafından onaylanmış ve 09.02.2020 tarihli ve 31034 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanarak Ulusal Meslek Standardı olarak yürürlüğe girmiştir.

Gemi İzolasyoncusu (Seviye 3)

Gemi Montaj ve Onarım Elemanı (Seviye 3)

Gemi Yüzey Hazırlama Elemanı (Seviye 3)

Tersane Yardımcı İşçisi (Seviye 2)

Siber Güvenlik Elemanı (Seviye 5)

Petrol ve Ürünleri Elleçleme Operatörü (Seviye 3)

Petrol Rafinerisi Kontrol Operatörü (Seviye 4)

Yangın Söndürücü Servis Operatörü (Seviye 3)

Yangına Dayanıklı Kapı Montajcısı (Seviye 3)

Resmi Gazete’de yayımlanan son Ulusal Meslek Standartlarıyla birlikte Ulusal Meslek Standartlarının sayısı 848’ye ulaştı. Yayımlanmış tüm Ulusal Meslek Standartlarına ulaşmak için tıklayınız...

MYK

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.