Duyuru : 9 Nisan 2016 Sınav Yeri Ne Zaman Acıklanacak

Gökhan BAHÇEBAŞI

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Herhangi bir merkezde mi oluyor yoksa diger sinavlar gibi universite liselerde mi oluyor bilen var mi ?

Gökhan BAHÇEBAŞI

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Sinav giris yerleri aciklanmis

ıcebear

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba,
Sınava 1 kere girdim.Başarılı olamadım bu sınava girmesek tekrar sınav hakkımız oluyor mu girebiliyormuyuz.

Gökhan BAHÇEBAŞI

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba,
Sınava 1 kere girdim.Başarılı olamadım bu sınava girmesek tekrar sınav hakkımız oluyor mu girebiliyormuyuz.
Toplamda 4 sınav hakkınız var 1kez girdiyseniz ve bu sınava girmeyecekseniz geriye 2 sınav hakkınız kalıyor demektir

İsmail sayar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
İstanbul Anadolu yakasında sadece Mevlâna Lisesi'nde mi?

Zekeriya İLGAR

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
adr-2015 kitabı en son güncelleme pdf şeklinde yayınlandı mı? sitede böyle bir dosya var mı? yardımcı olursanız sevinirim.

osman göçmen

Üye
TÜİSAG Üyesi
daha once tmkt gov tr de yayinlanmisti

Zekeriya İLGAR

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi

Gökhan BAHÇEBAŞI

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
''26 Aralık 2015 tarihinde yürürlüğe giren ADR hükümleri'' şeklinde bir dosya var ve içinde bazı değişikler belirtilmiş. Benim sorum bu değişiklikler için gidip yeni adr 2015 kitabı almamız mı gerekir? Eğitim aldığım kurum neden yeni kitap alın diyor?

http://www.kugm.gov.tr/BLSM_WIYS/TMKDG/tr/Mevzuat/sozlesmeler/20160121_074826_64574_1_64896.docx
Zekeriya bey elinizdeki kitap 2015 ADR ise bu 1 sayfalık yazıyı elinizle kendi kitabınıza ekleyebilirsiniz

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.